Jump to content

Scan Speak gde nabaviti


petronius

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Da li neko zna, u našem okruženju (mađarska, hrvatska...) gde se mogu kupiti Scan Speak komponente a da nije kod Dayens-a derikože?

pošto si nekakvim poređenjem utvrdio da je dayens derikoža, onda verovatno znaš gde ima jeftinije. ja bih ti bio zahvalan da nam kažeš gde je to a da se može kupiti i dopremiti kod nas
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.audiokit.it/ITAENG/Altoparlanti/ScanSpeak/ScanSpeak.htmOdatle sam ja nameravao da dobavim jedinice... cene se zaista razlikuju od Dobrinovih ali ima razloga za to.. Pod jedan ovlashteni je distributer, njegovo ime stoji na SS sajtu i da im veoma smeta njegova politika cena brzo bi reagovali. Realno, cene su realne :drinks: Sad dal ih on dobija po graditeljskoj ceni pa prodaje kao maloprodaja (sto ne bi smeo) ili kad kupujete biva samo posrednik sa papirolgijom (carina, porez, zarada) nemogu komentarisati jer nisam upucjen....Gde god kupovao ako nameravash to da radish ko normalan svet platicjesh kako treba, ako zhelish da platish manje manje uz VELIKU kolichinu nerviranja mozhe i to(zamisli ostete membranu na carini.. pu pu... daleko bilo) ili te navataju kako pokushavash da ih proshvercujesh pa ih konfiskuju ? Najjeftinije je kada platish kazhe stara izreka... ali stoji i "Ko ne riskira taj ne dobija" "Ako kanish pobijediti nesmesh izgubiti" a matori je imao pravo :thank_you2:Pozdrav..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...