Jump to content

predpojačalo


sastank

Preporučeni Komentari

Ali kako sa riginalnog pdf-a kad ne radim foto postupkom već peglom .Ostaje mi Zenonova slika koja mi daje šansu da napravim pločicu metodom pegle.Ako može drugačije ti mi kaži.Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 54
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako ne uspem neznam šta ću.Da učim foto postupak ali mi treba i ostalo.Onda da zamolim da nekom pošaljem pertinaks i piće-moju domaću maksuziju pa da rešimo problem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ne uspem neznam šta ću.Da učim foto postupak ali mi treba i ostalo.Onda da zamolim da nekom pošaljem pertinaks i piće-moju domaću maksuziju pa da rešimo problem.

Једино неко из комшилука Стефаца - Бор или неко из Лесковца. Сир Оливер - Ниш.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

druze, evo mirrora. uradi print obe verzije, mirror i one obicne i proveri samo velicine. koliko znam ne bi trebalo da se nesto desilo ali proveri ti za svaki slucaj. kad uradis peglu mirror verzije na strani gde je bakar slova treba da ti onda izgledaju normalno odnosno citljivo. cisto provere radi

pcb_mirror.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Steface to bi trebalo da je to.Proverićemo sutra.Samo da te pitam ono u šemi što piše bridž to je grec ili mogu i neke diode.I još u ispravljačkom delu 78L15 i 79L15 šta je to i gde ima da se nađe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7815 i 7915 su naponski regulatori. ova x8xx je za pozitivnu a x9xx za negativnu granu. imas u radio klubu http://www.kelco.rs/ . ma naruci grec kad je vec tako na ploci da se ne zezas. PS. nema na cemu. i slobodno me zovi aca. stefaca je od STEFanovic ACA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisi valjda ljut,nešto.

Ма јок, одкуд ти то?

Nego da te pitam nešto koje potenciometre da stavljam na standardu?Vidim da idu po dva mono.

Види у Радио Клубу- Келко. Боја тона Лин. Јачина Лог.Може ту да се ставе и двоструки али онда мора да се ожичава.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...