Jump to content

Soltanus ESL150


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Tebi bi sad najbolje bilo da odmah zatvoriš temu da ne može niko da odgovara. Sad će da krene lavina, što, kako, šta umesto... i još gomila pitanja koja veze nemaju sa prodajom, a ne vode nigde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slike?

Slike koje ja mogu da napravim u potkrovlju su uglavnom ispod svake kritike. Reč je o identičnim napravama prikazanim ovdePretpostavljam da svi već znaju kada su zvučnici došli u moj posed, od tada, jedva da sam stigao da ih slušam, a pošto se u mojoj maloj glavici motaju mnoge druge stvari koje meni deluju kao prioritetne stavke za rešavanje, ja jednostavno nečega moram da se odreknem zarad novca koji može da mi reši gorespomenue probleme.Hvala na pitanju (ko je već zvao sa brigom u glasu), nisam ništa bolesniji nego prosečni 45-o-godišnjak i ne treba mi novac za lečenje, stoga, smatrajte da je oglas postavljen pri svesnom stanju i kao odluka bazirana na razumu, a ne emocijama. :hi:Dodao bih recimo, nepristrasan komentar...http://www.diyaudio.rs/topic/3001-soltanus-elektrostatici/page__view__findpost__p__61529
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodao bih, da ako neko možda misli da je zanimljivo, uz panele mogu da ponudim i set od dva OB nosača zvučnika i pripadajućih 16 komada Peerless zvučnika za dodatnih 400€... U slučaju da neko proceni da mu to odgovara, mogu da strpam sve u vozilo i isporučim na kućnu adresu. ... Do recimo, 200km od Subotice, što uglavnom pokriva celu Vojvodinu i Beograd i okolinu... Bez dodatne nadoknade za prevoz, dakle, cene su franko kućna adresa kupca.Za eventualnu robno-novčanu zamenu, može da se pregovara za neki deo cene, ali očekujem da se veći deo razmeni za novac. Mislim da je ponuda relativno fer...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Стварно ми није јасно, зашто?

Iz istih razloga iz kojih sam oglasio ostalo. Novac. Moleri, fasaderi, letovanje i da ne nabrajam, ne mogu da se plate drugačije nego novcem. Claro? :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije muka. Da je muka, kukao bih i plakao. Ovako, prodajem što mi je manje važno od onoga što mi je važnije u životu, a nedostaje mi.Dakle, ko se do sada izgubio, neka ode na prvi post u temi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:( Dobro , sta je tu je. Zao mi je posto smo svi forumasi svedoci koliko si vremena i truda ( a i novaca) ulozio u to...Ali bitno je da na kraju sve ispadne ok, nikad se ne zna...Pod pretpostavkom da sve to sutra prodas, sta ces slusati u medjuvremenu (dok ne nabavis neke "badass" zvucnike)?Puno srece,VixP.s. Samo se nadam da nije u pitanju svadja sa lepsom polovinom, pri cemu bih shvatio donosenje takve odluke :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam Behringere, dva para Tannoya u kutijama, jedan par Tannoya bez kutija, Piletove kutije sa Vifa drajverima, Fostex horne u prizemlju, CSS... Siguran sam da ima još ponešto što spada u zvučnike a može da svira... Ma super je sa ženicom. Pošto je nisam pitao kad sam kupovao, verujem da je mnogo ne zanima ni što sam odlučio da ponešto od nahrčkanih stvari prodam. Što već rekoh, uvek imam u prizemlju jedan zaokružen sistem (SET amp, Fostex i Philips CD)...Čak i po ovim cenama, finansijski ću biti na gubitku (a kad to do sada nisam... :sarcastic_hand: ) ali jasno mi je i to da je reč o velikom iznosu i da su male šanse...Naravno, važi isto što je važilo za prethodne, na zvučnike postoji full garancija, praktično su novi, kod mene nisu svirali ni stotinjak sati što nije mnogo ni za iglu na zvučnici, a kamoli za zvučnike. Daklem, praktično novo, po discount ceni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam Behringere, dva para Tannoya u kutijama, jedan par Tannoya bez kutija, Piletove kutije sa Vifa drajverima, Fostex horne u prizemlju, CSS... Siguran sam da ima još ponešto što spada u zvučnike a može da svira... Ma super je sa ženicom. Pošto je nisam pitao kad sam kupovao, verujem da je mnogo ne zanima ni što sam odlučio da ponešto od nahrčkanih stvari prodam. Što već rekoh, uvek imam u prizemlju jedan zaokružen sistem (SET amp, Fostex i Philips CD)...Čak i po ovim cenama, finansijski ću biti na gubitku (a kad to do sada nisam... :sarcastic_hand: ) ali jasno mi je i to da je reč o velikom iznosu i da su male šanse...

Јел постави оглас на КП?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...