Jump to content

ASUS ATI 4850 512MB DDR3 Glaciator


Mentok

Preporučeni Komentari

ASUS ATI 4850 512MB DDR3 GlaciatorPolovna, nama više garanciju.Fabrički Glaciator hladnjak - mnogo tiša i hladnija od referentnih 4850.Dodatno ugrađeni Zalman hladnjaci na memoriju i neki mali hladnjaci na naponsku sekciju (nisu bili neophodni nego su mi bili pri ruci pa sam ih montirao, a sada me mrzi da ih skidam )Grafička je potpuno ispravna, prodajem je jer mi je višak, treba da nabavim neku nViidiu jer mi je potrebna CUDA zbog posla.Ide grafička, DVI-VGA adapter i PCI-E - molex kablić, nemam kutiju ni disk.Kartica ima običan SVHS izlaz za TV, nema HDMI.Šaljem pouzećem kurirskim službama.Cena: 5500dinPonude na PM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Uh, opet sam poludeo, izleda da će ovo biti malo veći upgrade :connie_nutzo::crazyrocker:

Grafička može za 5000din, a dodajem i memoriju Kingmax DDR2 2 x 2GB (ukupno 4GB) 800 za 4000din. (slika je sa net-a).

Verovatno će i ploča na doboš ali otom-potom.

Za bilo kakva pitanja - PM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Premier, jel? :sarcastic_hand:

Ma da, sve se to i nekada radilo, ali evo sada, sve jači kompjuteri, pa zinulo dupe :sarcastic_hand: pa sav sirovi materijal prebacujem u lossles, deinterlaceujem, a Premiere i After Effects gladni memorije, hard diskova, jezgara :crazyrocker: Sada radim na montaži jednog igranog i jednog dokumentarnog filma, a (da kucnem o drvo) izgleda da će biti još poslova, a Imamo već jednu odličnu mašinu, a sada nadograđujem ovu moju kući, koja je već dobra, ali igranki nikad kraja :blackeye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...