Jump to content

Pioneer 575-A laser going to vecna lovista


SHAVIJA

Preporučeni Komentari

Imam ovaj Pioneer 575-A koji pocinje cudno da se ponasha ...nesto oce da cita, nesto nece ...na nekim diskovima se cuje shushtanje sve vise kako motam pesme unapred (retko dodushe ali...) , sto je jelte neprihvatljivo za Pioneer koji guta sve zivo ko da je pevacica narodne muzike. ;) ...dodushe oni koji su bili kod mene znaju kako cuvam diskove pa verujem da se nece zacuditi ovoj temi :DE sad , neko ce reci idi kupi bilo koji Pioneer na oglasima ili nov u radnji za male pare...slazem se , ali ovo sokocalo je kostalo preko 200 jura (nisam ga uzo novog naravno :) ) pa bih da gi sredim ako moze...koliko se secam koristi neki Orion transport pa su ga ranije cenili kao dobar transport...zasta ga i ja koristim... Pa eto ako neko zna sta bi trebao da radim ili bio voljan prihvatiti se srediti ga za razumnu nadoknadu nek se javne...Service manual vidim nema na netu vishe ali mogu da posaljem na mail ako zatreba.peace, srecan 1 maj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

super...imaju daljinac...eh , vidim transport im je no stock...nemam pojma sta se tu onda radi, ciscenje stelovanje , zamena lasera, mozda neki kond prso mada sumnjam..?naso sam ga za 80 dolara bez shippinga, za koliko sam platio i ceo dvd player pre 4 godine tako da mislim da se necu sa tim igrati...a ima i ovo na ebay, samo koj ce zna jel to resava problem...jel neko zna jel u pioneeru moz zamenis laser jednostavno ko na philipsu?http://cgi.ebay.com/NEW-OPTICAL-LASER-LENS-PIONEER-DV-575-DV-5000-/360355968603?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53e6e3b65b#ht_2534wt_901
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala druze , imam daljinski .... sto si ti bacio svoj? aiiiiiiiiiii :)Jedno pitanje...jel Pioneer napravljen da ga samo Pioneer moze servisira ili im a sanse da nadjem nekog ko bi mogao ovo da sredi ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je konstatovao da je laser neispravan? Da li ste bili u servisu?

Pa niko nije konstatovao josh, simptomi su takvi ko sto navedoh pa lici na to, a servise bih zaobishao pogotovo oficijalne...bemliga , radije bih i nesto da nauchim ...vidim ima li leba od upgradea i tako dalje :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan sam ispravan DV380 razbio na pola!!! Mislim da je laser preziveo posto kad sam se smirio sam ga rastavio u delove ako ti nesto treba dogovoricemo se!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan sam ispravan DV380 razbio na pola!!!

A šta je bilo? Šta čoveka može toliko da izvuče iz takta da tehniku razbija? Sledeći put, nemoj razbijati, prodaj na Limundu... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan sam ispravan DV380 razbio na pola!!! Mislim da je laser preziveo posto kad sam se smirio sam ga rastavio u delove ako ti nesto treba dogovoricemo se!

Aj da vidim jel odgovara lasercic pa cemo da vidimo...inace nista cudno, i meni je doslo mnogo puta da ga razbijem...verujem inace da to oslobadja napetosti :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pustio sam neke filmove pred decom tipa neki radovi Pink Floyda, zena se toga uvatila kako trujem decu, ja nervozan sa posla i BUM! Nema DVD-a nema problema....poceli smo vise da razgovaramo deca su se skinula sa TV-ca i pocela da se igraju nekim edukativnim igrackama...idila. Savetujem i vama da iskljucite TV ostavite DVD a ne ko ja i zivot ce vam postati kvalitetniji sto je paradoks obzirom na tehnoloski napredak (nazadak u socijalnom smislu)Eto malo gnjavaze!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pustio sam neke filmove pred decom tipa neki radovi Pink Floyda, zena se toga uvatila kako trujem decu, ja nervozan sa posla i BUM! Nema DVD-a nema problema....

Dobro... Mi smo to rešili malo drugačije, bez da se razbije uređaj. Uveli smo neke osnovne norme, pravila i obaveze. Kada dete izvrši sve svoje obaveze, onda ima pravo na određeno vreme pred računarom. Pošto imamo mali i stari TV i samo prijem običnih, dosadnih programa, a sa druge strane veliko dvorište, onda mi ćera i nije nešto preterano vezana za TV ekran. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svaka cast!, nego ja imam ekipu ko cigancici sve jedan drugom do uva najstarije 6 pa 5 pa 2.5, kad me savataju prsnem. Ali kako rastu sve su mirniji i poslusniji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...