Jump to content

Final Edition by ShOmI!


shomi22

Preporučeni Komentari

Evo da i ja predstavim moj dugo i pažljivo birani kućni sistem, koji čine:1. TV - Pioneer PDP-LX5090 FullHD Plasma2. AV Receiver - Yamaha RX-V3900 7.1 + iPod/iPhone Dock Yamaha YDS-123. Speakers - Acoustic Energy Aegis NEO V1 5.1 sistem (The highly regarded Neo Series has evolved from the original, award-winning Evo Series'.Utilising the latest in technology to meet the performance requirements of today's demanding HiFi and Home Cinema enthusiasts.Neo loudspeakers offer exquisite musical refinement and delicacy while maintaining the huge reserves of power necessary for the largest of modern movie impacts - WHATHIFI.COM)koji se sastoji od: Neo 3 - Floorstanding Speaker (Front)- 170W RMSNeo 1 - Bookshelf Speaker (Rears) - 120W RMSNeo 7 - Centre Speaker - 120W RMSNeo 8 - Active SubWoofer - 200W RMS4. Media Player - AC Ryan PlayON!HD player ACR-PV73100 sa 2TB HDD5. Media Player/Recorder - AC Ryan PlayON!DVR Recorder ACR-PV76120 sa 2TB HDD6. SAT Receiver - OPTIBOX Koala HD7. Video Recorder - JVC HR-S6700 sVHS HiFi Stereo koga koristim zbog nekih starih snimaka!Audio/Video doživljaj je fenomenalan, kako sa BluRay filmovima, tako i sa muzikom. Zvučnici su premašili moja očekivanja i daju kristalno čist i jasan zvuk, kako u visokim, tako i u niskim tonovima, s obzirom da sam ih tri meseca birao, slušajući od Monitor Audia do znatno skupljih B&W, tako da slobodno mogu reći da je ovo bio BestBuy u odnosu na cena/kvalitet. S obzirom da je u pitanju prošlogodišnja serija dobio sam odličan Deal u Londonu u AE radnji, s obzirom da im je to bio poslednji 5.1 komplet koji su imali na lageru. Još samo da napomenem, za one koje možda zanimaju AE zvučnici - ostalo im je još nekoliko pari AE Neo 3 - Floorstanding Speaker - 170W RMS, vidite ih na slici, po dobroj ceni. Kod nas u Audiophile prodavnici na sniženju koštaju 670 eura par (http://www.audiophil...del/aegis-neo-3).Toliko od mene za sada! Uživajte!post-837-0-25721600-1302514165_thumb.jpgpost-837-0-79456800-1302514217_thumb.jpgpost-837-0-85744600-1302514404_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 0
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...