Jump to content

Prodajem ESI Juli@


Zvu

Preporučeni Komentari

Kartica je dakako polovna ali i dalje u garantnom roku. Kupljena je u Playeru. Garancija važi do 7 meseca ove godine. Druge misli i koncepcije mi se motaju po glavi pa ću za sada PC kao izvor izostaviti iz te priče. Samim tim mi ova kartica više nije neophodna. Cena je onolika kolika je bila i za mene. Dakle, 90 evra bez tendencije spuštanja, što smatram odličnom cenom. Zamene mi nisu interesantne.Nova se može nabaviti i košta 140 evra ... http://www.player.rs/product.php?ID=1185Šaljem AKS-om o trošku kupca, naravno.Kontakt na [email protected] , privatnom porukom ili ovde u temi...Srećna kupovina :) Features•2 analog input channels, 2 analog output channels•24-bit/192kHz AD converter with 114dB(a) dynamic range•24-bit/192kHz DA converter with 112dB(a) dynamic range•swappable socket (Unbalanced RCA with -10dBv or Balanced TRS with +4dBu )•coaxial S/PDIF digital input•synchronisation to digital S/PDIF input signals•optical S/PDIF digital output with automatic shutter (max.96kHz)•coaxial S/PDIF digital output (max 192kHz)•support for DirectWIRE 3.0•4 inputs and 4 outputs can be used with 24bit/192kHz simultaneously (incl. MIDI I/O) - full duplex•PCI card is compatible with 3.3V and 5V PCI slots•independent monitoring control for analog and digital input signals and playback•EWDM driver: MME, DirectSound, ASIO 2.0 and GSIF 2.0 support•Windows 98SE/ME/XP/2000/Vista/7 compatible•compatible with Mac OS X 10.1 and newer•Linux compatible (ALSA)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...