Jump to content

AD 8066


silver

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Dobro dosao na forum ! Ovde imamo obicaj da se novi clan prvo predstavi (pre svega u smislu svojih DIY interesovanja). Kad trazis neki deo, pomaze da u profilu popunis polje "Location" zbog mogucnosti da neko u komsiluku ima to sto trazis.Inace, ad8066 u ponudi ima Farnell za 6 EUR/kom. Robu iz Farnell-a dobavlja Tagor.rsAko planiras taj chip da koristis kao upgrade u nekom player-u/DAC-u vodi racuna da mu je max. napon napajanja samo +/-12V (a u uredjajima je najcesce prisutan +/-15V sto je za ovaj chip previse).Zelimo ti uspesan rad i prijatan boravak ovde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro dosao na forum ! Ovde imamo obicaj da se novi clan prvo predstavi (pre svega u smislu svojih DIY interesovanja). Kad trazis neki deo, pomaze da u profilu popunis polje "Location" zbog mogucnosti da neko u komsiluku ima to sto trazis.Inace, ad8066 u ponudi ima Farnell za 6 EUR/kom. Robu iz Farnell-a dobavlja Tagor.rsAko planiras taj chip da koristis kao upgrade u nekom player-u/DAC-u vodi racuna da mu je max. napon napajanja samo +/-12V (a u uredjajima je najcesce prisutan +/-15V sto je za ovaj chip previse).Zelimo ti uspesan rad i prijatan boravak ovde.

Hvala na dobrodoslici, inace sam iz Beograda a hteo bih da poboljsam cd plejer harman kardon hd 970, znam za farnell i za tagor ali je minimum za nabavku 10 komada sto mi je previse(promenio bih operacioni opa 2134 ua, moze savet koja bi bila adekvatna zamena na pr. ad 826 ili mozda lme 49723 ili opa 2107),pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...