Jump to content

PIONEER SA-506


laky_va

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

S obzirom na ciljanu namenu Akai-ja, izvesnije je da je Pioneer za slušanje dvokanalne muzike (stereo) bolji izbor pod uslovom da je u tehnički dobrom stanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

S obzirom na ciljanu namenu Akai-ja, izvesnije je da je Pioneer za slušanje dvokanalne muzike (stereo) bolji izbor pod uslovom da je u tehnički dobrom stanju.

Koliko sam video i cuo, pioneer je u perfektnom stanju :). Cenis da je ipak bolja varijanta nego ovaj Akai ? :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko sam ja skapirao i Akai je stereo pojačalo. S tim što je Akai deklarisan sa nekih 140W-4ohm i 80W-8ohm.Pioneer je 25W pa u zavisnosti od osetljivosti zvučnika biraj i pojačalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko sam ja skapirao i Akai je stereo pojačalo. S tim što je Akai deklarisan sa nekih 140W-4ohm i 80W-8ohm.Pioneer je 25W pa u zavisnosti od osetljivosti zvučnika biraj i pojačalo.

Monacor sp 200x 92dB 8oma..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle izbor ti je težakpionir je mnogo striji, jes bio dobar ali ograničene snage a i ostalo je vjerovatno pri kraju elektroliti, potovi , svičeri i sličnoAkai je noviji model, veća snaga na papiru bolje karakteristikeKako vjerovatno kao ni zvučnike ni pojačalo nećeš držat dok si živ a za dalju prodaju ti je bolji akaia mislim i ovako 60 w naspram 25w kako god je bolje bar ima rezervu snageprobaj jedno i drugo pa vidi kao ti se čini i vidi šta je boljePozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas cu sutra otici da cujem. Znas kako vise volim vintage stvari.. Nekako ne znam, meksi zvuk daju..

Ovo je moje trenutno pojacalo:

Sony ta-fe330r

Ne treba mi nista jace, sony donekle ok, ali mi je nekako tvrd kada ga malo jace pojacam.. A i sprzio mi je 2 zvucnika tako da ne zelim da se igram sa njim na vecoj snazi. Jak je ali tvrd :sarcastic_hand:

Kapiram da ce ovaj pioneer bolje da ''radi posao'' od sonya.. :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas cu sutra otici da cujem. Znas kako vise volim vintage stvari.. Nekako ne znam, meksi zvuk daju..Ovo je moje trenutno pojacalo:Sony ta-fe330rNe treba mi nista jace, sony donekle ok, ali mi je nekako tvrd kada ga malo jace pojacam.. A i sprzio mi je 2 zvucnika tako da ne zelim da se igram sa njim na vecoj snazi. Jak je ali tvrd :sarcastic_hand: Kapiram da ce ovaj pioneer bolje da ''radi posao'' od sonya.. :scratch_head:

bolji ti je akai od ovog sonya
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

S obzirom na ciljanu namenu Akai-ja, izvesnije je da je Pioneer za slušanje dvokanalne muzike (stereo) bolji izbor pod uslovom da je u tehnički dobrom stanju.

Stein rece da nije stereo ? :connie_nutzo:

Šta je Stein htio reći ne znamstereo je sigurnoIma dva para zvučnika 3 tape ulaza/izlaza phono MM/MC CD i ostle drndaliceima motorizovani volume pot i solidne karakteristike rekao bih lijepo dizajnirano i sa svim komandama koje trebaju, liše ton kontrolaImaš service manual na hifiengine pa skini i vidi o čemu se radi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...