Jump to content

P: neki CD playeri + MD


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Philips CD350 , bez daljinskog 1540 , CDM2Philips CD615 , daljinski od MarantzaPhilips bitstream , CDM4/19Pioneer PD8500 , bez daljinskogPCM63 Mini Disc Sony MDS-JE510 , original daljinskicijene - prava sitnica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Philips C350 , bez daljinskog ....cijene - prava sitnica

Pa tolko i vrijedi... :msn-rofl: (za neupućene, C350 je Philipsov telefon...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

editovano kolega ; hvala na opasci ;)

Molim... Nego, nabaci neki Technics DD pa da trgujemo... :msn-rofl:

moli se kolega moderator da ne zagadjuje male oglase OffT.

hvala

ZM

(nije da meni nesto smeta , ali to treba uvesti u praksu)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 3 nedelje kasnije...

Philips CD350 , bez daljinskog 1540 , CDM2Pioneer PD8500 , bez daljinskogPCM63 Mini Disc Sony MDS-JE510 , original daljinskicijene - prava sitnica

bump.:thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

ne zanima me zamena za stanovitu kolicinu bf ;nesto cim bih se igr'o lakse ...... i manje :buehehe:znam ja sebe - kad bih nabavio stanovitu kolicinu , pa nesto s njima napravio , onda bi me povuklo da ih nabavljam jos , a netestiranih projekata ima bar 3 ,koji cekaju ......btw; luda glava - zaboravih skroz na obecanje za one 369 , koji li su vec ...saljem u poonedeljak , to je izgleda dan za postu :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' Zenima l' neka fotka, u kakvom je bre to stanju, jesi'l negde nesto vec opisivao (daj link),jesi'l sta radio - modif. u njima?Zanima me stariji Philips i PioneerA ako nije zamena, koja je to sitnica u ceni i saljes li pony-expressom?Pozdrav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slike Pioneer-a randomcijena prava sitnica - zadnja najzadnja - 180 stanje - 9,5/10 , ako se izuzme nepostojanje originalnog daljinskog ; netweakovan ; cita sve , sem DVD i MP3 :buehehe: iskreno - moram da sravnim stanje mojih Philips player-a , da bih znao sta tacno imam pored tog 350to sutra ;slanje moze i roda pticom , samo da nije JAT :frusty:

post-2-125330406095_thumb.jpg

post-2-125330415474_thumb.jpg

post-2-125330419301_thumb.jpg

post-2-125330420143_thumb.jpg

post-2-125330420923_thumb.jpg

post-2-125330422388_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne zanima me zamena za stanovitu kolicinu bf .....

nesto cim bih se igr'o lakse ...... i manje

Ne sekiraj, poslacu ti ih spakovane na adaptere da mozes lako da se igras :buehehe:

......btw; luda glava - zaboravih skroz na obecanje za one 369 , koji li su vec ...

saljem u poonedeljak , to je izgleda dan za postu

Nisu Zene 369 nego J74V (napisi mi uzvratnu adresu kad budes slao)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbg, Pioneer je preskup (za mene, naravno...)A kako stoje stvari sa C-350, mislim cena, fotka, opis...?

izvinjavamo se , mnogo se izvinjavamo ......nisam danas ni stigao do radionice - taman da krenem , a skontam da imam zakazano kod fizijatra , a ni uput nisam obezbedio ... otisao mi ostatak dana dok sam obavio sve oko toga .sutra uvece cu znati sve oko pilipsa , i shodno tome iskorigovati spisak
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...