Jump to content

Marantz cd 72


revox

Preporučeni Komentari

Za drugara iz Podgorice koji ima Marantz CD72 potreban zupčanik ili kako se već zove za mehanizam otvaranja i zatvaranja fioke cd-a.Nešto ga počeo zezat pa bi da promjeni. Remen nije labav mada ako ga ima ko novog i njega bi kupio.Evo fotke o čemu se radilaser je philips CDM4post-38-0-02543300-1295469298_thumb.jpg post-38-0-28671000-1295469313_thumb.jpgpost-38-0-35195700-1295469336_thumb.jpg post-38-0-16389600-1295469352_thumb.jpgAko ko ima neka javi jer je čovjek za par dana u BG pa bI mogao platiti i preuzeti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Liči mi na onaj što se meni raspao u Philips CD614... Posle se ispostavilo da baš taj komad prave od salame i suvog sira, pa nije za čudo da se raspadne.post-13-0-83818700-1295469885_thumb.jpgpost-13-0-96104800-1295469897_thumb.jpgReparatura je odrađena glodanjem mesingane osovine sa zubima i struganje plastične remenice. Kasnije sam našao nekoliko CD plejera iz te kategorije sa savršeno očuvanim točkićem. Proveriću ima li šta. To što čovek ide za Beograd meni ništa ne znači, jer ja vala ne idem... Samo ako nešto mora...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Liči mi na onaj što se meni raspao u Philips CD614... Posle se ispostavilo da baš taj komad prave od salame i suvog sira, pa nije za čudo da se raspadne.post-13-0-83818700-1295469885_thumb.jpgpost-13-0-96104800-1295469897_thumb.jpgReparatura je odrađena glodanjem mesingane osovine sa zubima i struganje plastične remenice. Kasnije sam našao nekoliko CD plejera iz te kategorije sa savršeno očuvanim točkićem. Proveriću ima li šta. To što čovek ide za Beograd meni ništa ne znači, jer ja vala ne idem... Samo ako nešto mora...

Samo ga ti nađi pa ne moraš dolazit u Beograd. :sarcastic_hand: Naći ćemo način da se doturi i plati. :Laie_68: Ima u BG poneko odavde pa se može poslat pouzećem. :crazyrocker: Bitno je da ga on pokupi kad dođe gore.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Našao sam jedan, ali je iz tog CD614 izvađen trafo pa ne mogu probati kvalitet točkića. Zanimljivo je da je točkić bele boje sa zelenim zupčanikom... :scratch_head: Ne deluje kao strano telo u plejeru, ali kada ga izvadim, pogledaću valja li šta. Inače, ne znam vredi li šta i tražiti para za to. Ako se pokaže dobar, neka ga koristi u zdravlju, a ako se ikada sretnemo u kotoru, dužan si mi jedan sladoled, il još bolje, sladoled za moju ćerkicu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, izvadio sam ga. nije neka ljepota, ali je sav u komadu. Zelena boja je od nekog maziva, ali je na dodir suvo. Hemliga... :scratch_head: Gumica deluje zdravo, pa ti samo reci kome da šaljem (na PP), posle taj drugar neka ga pokupi ili šta ja znam, kako god. Neka primalac plati poštarinu i eto. Ako odgovara tako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....... nije neka ljepota, ali je sav u komadu. Zelena boja je od nekog maziva.................. :scratch_head:

Hajde to fino operi i sredi pa da šalješ :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:

Gumica deluje zdravo,

Šalji i gumicuJavljam ti se sjutra, čim mi se javi drugar da mi da podatke kome slati. Naravno na PM pa se dalje dogovaramo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...