Jump to content

Hladnjaci, jedinstveni, drazesni, prekrasni...!


gaggia

Preporučeni Komentari

Teska srca, `ladne glave i pomalo zamucene svesti, donesena je odluka kojom obznanjujemo da je od ovoga trenutka aktuelna prodaja sledecih komata:

ovih bucmana je 5, cena po komadu 1000din, odn 10e (kontakt tel 0648005132 ili na PP)

post-235-050682500 1287059644_thumb.jpg post-235-006120400 1287059724_thumb.jpg Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 53
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

jedan krshni, doziveo samo jedno i to probno potapanje u sodu..dakle, delimicno tretiran (u nedostatku vremena i uslova nije ceo potopljen kako treba pa mu ostade ono malko crnog). Paa, 25e. :Viannen_loungelizard:

post-235-000698900 1287060790_thumb.jpg post-235-093962000 1287060800_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ja sam misleo ako mogne da se izdeli ladnjaci na više komada. Meni mi se najviše svidja onaj odozgo, mada ni onaj odozdo neje za bacanje. Hmmm... Će se razmislim pa će ti javim za koje sam se odlučio ako se odlučim za neke, sam da pitam ženu...JA: Ženooo.... Od koje ladnjaci da si uznem od ovaj bedak ???Žena: Ma uzni koje otješ, i ovako tješ svaki u glavu da dobiješ s njuma...Evo ja došo... Pito ženu i ona mi rekla da uznem od onoj najmanji (he he) kaže te pozdravlja... :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta je ono u sredini?

I šta ćeš ako sve rasprodaš? Tražićeš pojačalo do 200€ na kupujemprodajem? :buehehe:

necu stein-ika, skoro sam slicno prodao :to_become_senile: aaa, posle ovih sledi spektakl!:Viannen_loungelizard:

inace, g Stein je buduci vlasnik hladnjaka samca krshevitog

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

necu stein-ika, skoro sam slicno prodao :to_become_senile: aaa, posle ovih sledi spektakl!:Viannen_loungelizard:

inace, g Stein je buduci vlasnik hladnjaka samca krshevitog

Ajd, kad si navalio... :rofl:

Al rekoh, malo strljenja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ok, mozda nisam dobro razumeo: pomenuti komat je na rezervaciji do daljeg?

Da, nekoliko dana strpljenja dok mi ne legne neka kinta... Ne se brigaj, ću se javim za par dana... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, nekoliko dana strpljenja dok mi ne legne neka kinta... Ne se brigaj, ću se javim za par dana... :Viannen_loungelizard:

bah, nikakav problem, vec ti rekoh da mi nije pripelo. Napisah ono prvo za vlasnika, jer je jednostavnije za ostale da znaju sta je u opticaju, a sta ne :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto, da rešimo i ovo, srednji bezimeni junak je otišao. Ostaju oni "mališani" i dve Pada mrcine. Pada, svaka pojedinačno, bez muke može da iznese teret po jednog kanala F5... Ako to nekome nešto znači.... :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...