Jump to content

gde nabaviti CuL zicu


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

kad već tandrčemo jel zna neko gde se može nabaviti Cul žica kvadratnog preseka? kao za švajs aparate?

Mićo, jel si proverio u COPTECH-u da li imaju ??? Mislim znam da imaju nego da ih nazoveš da ti kažu kojoj maloprodaji dopremaju koja je tebi najbliže. Odeš tamo i kupiš....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drugi pasus u prethodnom postu sadrzi tematiku vezanu za Cu zicu

A posto vecina misli da je tritec reklama slobodno obrisite celu temu

na ovom forumu nisu zabranjene postene i otvorene besplatne reklame

ti da si iole procitao sta je pisano , a ne samo ocekivao da se tebi odgovori - shvatio bi vise stvari .......... izmedju ostalog i povezanost CuL zice sa tvojim pitanjem - jerbo su i te Tritec napravljene od te iste zice .

no - na volju ti .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da to je ta firma gde sam svratio u prolazu! oni se bave samo veleprodajom, nisam siguran da bi prodali samo jedan kotur!? treba proveriti koja je minimalna količina...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mićo, jel si proverio u COPTECH-u da li imaju ??? Mislim znam da imaju nego da ih nazoveš da ti kažu kojoj maloprodaji dopremaju koja je tebi najbliže. Odeš tamo i kupiš....

Zvao sam taj Coptech još onomad... ti znaš kad, da ne dužim... rekli su mi da uopšte nemaju maloprodaju kao ni maloprodajni objekat...ta žica bre zajebana neka stvar...nema nigdesećam se da sam ranije kupovao deblje preseke u prodavnici u pasažu preko puta početka Knez Mihajlove, ne znam kako se zove taj sokak... al to je bilo poodavno...posle su tu radnju preselili negde u vojislava ilića ili tako nešto, tamo sam bio samo jednom i posle toga je nastupio stečaj verovatno...trenutno ja ne znam nijedan maloprodajni objekat gde čovek može da uđe i kupi Culeditsad se setih da sam svojevremeno upao u neki magacin bakarne žice u Kragujevcu još dok sam aktivnije radio viklovanje i kupio raznih dimenzija 30-40 kila...magacioneri su ladno viljuškarem prepakivali palete s koturovima žice! bilo je svega :respect: od 0.03 do recimo kvadratne 5x2 (recimo jer ne sećam se tačno)možda neko zna da li to još postoji? :unsure:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

...pa ono 1.5 minimalno pa do nekih 2.0mm, treba mi verovatno 5-6 kg........što jel imaš nešto ispod stola ili negde u ormanu?? :Viannen_loungelizard: Pa lebac mu njegov dal je moguće da nema nigde ta lakirana bakarna žica u maloprodaji???? :scratch_head: jel ima neko neke svežije informacije?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

...pa ono 1.5 minimalno pa do nekih 2.0mm, treba mi verovatno 5-6 kg........što jel imaš nešto ispod stola ili negde u ormanu?? :Viannen_loungelizard:Pa lebac mu njegov dal je moguće da nema nigde ta lakirana bakarna žica u maloprodaji???? :scratch_head:jel ima neko neke svežije informacije?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 11 months later...

Što sumnjivo? Požega nije u Kini pa da ne može da se ode donde...ja svakako takve stvari ne naručujem poštom nego odem pa pogledam...

Meni izgleda zanimljivo samo što mi trenutno ne treba nijedna žica.... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...