Jump to content

Визатон БГ20 - има ли неко искуства ?


чика-Брка

Preporučeni Komentari

Визатон БГ20 - има ли неко искуства са овим драјверима ?по мени су дотични звучници сасвим просечни, ништа епохално.е сад, ако се неко бактао са њима, и вољан је да то поделисамном ... било би лепо. који кабинет и слично. :cheers:

post-357-030464900 1285250840_thumb.jpg

post-357-087349900 1285250845_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Визатон БГ20 - има ли неко искуства са овим драјверима ?

Кад сам се распитивао о тим звучницима Дејан Добрин их је разумно хвалио.На крају сам одустао, али само зато што сам набавио друге!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

лично мислим да су звучници просечни, али има једна ствар.многоструко су јефтинији од Б200, а нису многоструко гори.значи да се Б200 неисплати узети, спрам колико кошта.е сад, дотичне звучнике добијам екстра повољно, па садконсултоваћу се, видећемо. ја лично типујем на TQWT, алисигурно је да ћу кутије урадити спрам звучника, јер најмање је битно шта се мени свиђа, битан је само звук. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

хвала Владац. ја сам иначе љубитељ фулрејнџ звучника и већ дуже време користим стареVeb Funkwerk Leipzig 8,25 инча у трансмисионим кабинетима. врло самзадовољан. али ђавола, немам мира. консултовао би се са тобом у везикабинета у сваком случају. што се тиче самих звучника, и Vizaton-a иVFL-a, задовољан сам и како свирају у OБ. лично, нетребају ми фреквенције испод 40 херца. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...