Jump to content

Preamp Aiwa C22


vbraca

Preporučeni Komentari

Pretpojacalo Aiwa C22 je iz njihove vrlo prestizne MINI linije.Sve je mini(sirina 21cm),osim kvaliteta.Uradjen je upgrade uredjaja:- selektor ulaza je sada sa kvalitetnim releima,izvadjena su kola 4066,koja degradiraju zvuk- promenjeni su elektroliti u napajanju,kvalitetnim Jamicon i FujiCon elektrolitima i podignuta je vrednost na 2200uF i 470uF- srce preampa su operacioni pojacavaci,standardni 4558,zamenjeni su muzikalnijim NE5532A.Montirana su profi podnozja,tako da se zvuk moze dodatno uneprediti,daljim promenama OP-a.Karakteristika zvuka je otvorenost,detaljnost,iznenadjujuca dinamika.Kada ne bismo znali o kojoj komponenti se radi,pomislili bi da se radi o mnogo skupljem uredjaju.Phono sekcija je jako dobra,svi bitni elementi za tacnost RIAA krive su tacnosti 1%.Moze se koristiti i samo kao phono MM preamp.Spoljni izgled govori da ga raniji vlasnici nisu mazili,zato ja jesam i ulio sam mu novu dusu.Cena: 35 EUR064/651 31 55

post-547-096620000 1283498936_thumb.jpg

post-547-060888500 1283498947_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Eh, da sam znao, ne bih celu liniju prodao za 50 evra... :blackeye:(naravno, ovaj primerak nema nikakve direktne veze sa onim kojeg sam ja imao...)Mogu samo da potvrdim da je mašinica stvarno samo na dimenzije "mini"... Ne znam sa čime bi se dobro uklopila, ali u garnituri je skroz vredna pažnje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...