Jump to content

potrebno: 3300µF/16v...


gorgon

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

u redu, nakon detaljne pretrage na Partsconnexion zbog ogranicenog prostora u kucistu prinudjen sam da na ovaj nacin probam da dodjem do istih:dimenzije kondova su precnik 16x25 visina, 3 kom. sa vrednostima 3300µ/16VB

Da li ti trebaju kondenzatori, ili smernice gde bi mogao da ih kupiš? Pretpostavljam da tražiš nove? (ja nemam nego gledam kako mogu da pomognem)Ima sa manjim prečnikom ista visina u Farnellu, Elementa ih po narudžbi uvozi:http://uk.farnell.com/panasonic/eca1cam332x/capacitor-3300uf-16v/dp/8767181i još cela gomila opcija ovde:http://parts.digikey.ca/1/3/3300uf-16v-105
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala na ekspresnom odgovoru :Dpost je otisao pre nego sto sam zavrsio, evo nastavka:Pored ovoga, u potrazi sam i za dva bi-polarca sa vrednostima 100µF/25V, dimenzije nisu bitne.u pitanju je osvezavanje DA konvertera pa bih molio postovane audiofile :) ako poseduju na zalihama pomenute kondenzatore (audiofilskog kvaliteta) da priteknu u pomoc :)Stein, hvala jos jedared :) za linkove, pregledacu ih veceras..pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala na ekspresnom odgovoru :Dpost je otisao pre nego sto sam zavrsio, evo nastavka:Pored ovoga, u potrazi sam i za dva bi-polarca sa vrednostima 100µF/25V, dimenzije nisu bitne.u pitanju je osvezavanje DA konvertera pa bih molio postovane audiofile :) ako poseduju na zalihama pomenute kondenzatore (audiofilskog kvaliteta) da priteknu u pomoc :)Stein, hvala jos jedared :) za linkove, pregledacu ih veceras..pozdrav

Ma ništa, Google je naš frend.Impuls obično uvek ima "audiofilske" kondenzatore, ja obično koristim neke kvalitetne ali ne plaćam razliku za etiketu "audiofilski" jer sam skloniji verovanju da za razliku u ceni svakako sa svojim do pola uništenim sluhom ionako neću čuti razliku. Preferiram da slušam muziku, pa ako mi se tako kako je čujem, dopada, onda je ok, a ako ne, onda isljkučim i menjam uređaj za neki koji mi "štima" na uvce... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...