Jump to content

Bass box


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

Klinac mi kupio bas pojacalo, ishitreno... Fender B DEC 30 DS! Naravno ko i svaki pubertetlija misli da je posisao svu pamet sveta i da ne treba da slusa ni oca ni majku nego su mu najbolji savetnici njegovi ortaci koji su mu rekli da je to super pojacalo i da ga kupi obavezno... Nego sad egzistira problem u nekim modovima sound procesora, pojacanje je preveliko pa kad pipnes zicu od bas gitare pucne statika, i mene to jaaaaako nervira! Imal neko da se susreo sa slicnim problemom i kako da to resim. Ako treba postovacu i shemu.Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Значи још један музикант у згради, и комшија се некад бавио тим уносним послом  :sarcastic_hand:.А да пробаш да мало претресеш гитару, тј. масе?!

Da bre!!! Mislis da vidim dal su zice umasene ili ne?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da bre!!! Mislis da vidim dal su zice umasene ili ne?

Mислим да отвориш гитару одпозади   :sarcastic_hand:, и провериш лемове масе који су директно лемљени на кућишта  потенциометара.А ако не, онда у ауто:  Ти, Комшија, Фендер и Лав за нашу душу па правац.......................... ма знаш већ. :crazyrocker: Дај шему да не копам по нету!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mислим да отвориш гитару одпозади   :sarcastic_hand:, и провериш лемове масе који су директно лемљени на кућишта  потенциометара.А ако не, онда у ауто:  Ти, Комшија, Фендер и Лав за нашу душу па правац.......................... ма знаш већ. :crazyrocker: Дај шему да не копам по нету!

A dzitru ne moram da ponesem??? :))) Videcu, danas kad dodjem kucama, a semu cu sutra da skeniram, jerbo mi je skenjer na poslu a sema kuci!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A dzitru ne moram da ponesem??? :))) Videcu, danas kad dodjem kucama, a semu cu sutra da skeniram, jerbo mi je skenjer na poslu a sema kuci!

Шему сам нашао, не пали скенер, и није баш прост уређај и све СМД  :connie_nutzo:.Ма нормално и гитару!Значи у кући : Што сте одспавали, одспавали сте !   :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...