Jump to content

Nesto sa Novog Zelanda


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Мало да побољшамо тему Солид Стејт, а да није Квод или Харман Кардон.У питању су производи ново зеландске фирме Перо ( Perreaux ).Појачавач снаге ПМФ 1850 и Предпојачавач снаге СМ3.Оба уређаја су из '85 године.Веома очувани, а како и не би кад су поштено направљени.Појачавач снаге има 6 ком. Хитачијевих Фетова по каналу .Употребљена је побољшана шема оригиналне хитачијеве као и електорове Крешчендо а можда и шема Давида Вајта, ко ће га знати има тога доста.Вероватно већина вас зна о чему говорим.Масиван мрежни трансформатор и веома добро напајање.Предпојачавач је у истом маниру прављен.Оригинална Хитачи шема са фетовима у излазу само што су отпорници ка излазној линији 10 Ома.Сама механика оба уређаја је на високом нивоу, и нису штедели.Е сад да не бих много трошио Ћирилицу, требаће ми за даље мало слика па уживајте!Ко хоће, ко неће нека гледа Вимблдон.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Lepo i za pohvalu. Mene samo malo muči kada imena firmi kao što je Hitachi moram da dešifrujem sa Ćiriloglifa... (ostatak teksta je lako čitljiv, ali kad napišeš Сони или Пионир, Харман Кардон, Теац... Onda me i srednje uvo zaboli koliko mi se ovo malo sive mase napregne da to poveže sa originalnim imenima...) Inače, kako bi napisao slovo ipsilon ćirilicom?I naravno... Kupio, prodaješ, popravljaš ili samo izazivaš? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Врло просто Ипсилон.Има једна књига која се зове Буквар и мислим да смо исти користили, давно.Време је да га поново користите, ко хоће.Ово је тема о уређајима а не о коришћењу писма.Г. Штајн хвала за СМС у вези штампаних плоча.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I naravno... Kupio, prodaješ, popravljaš ili samo izazivaš? :rofl:

Набавио за своје потребе, јер нисам још доста тога нагурао у кућу, тј. имам још доста места.Више волим ове справе него које какве Лаворе и Ролетне.Што и вама желимо!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Врло просто Ипсилон.Г. Штајн хвала за СМС у вези штампаних плоча.стоН_Колд

Ne znam o cemu pricate gosn Stoun? Kakav SMS? Kakve stampane ploce? Ovo je sada već neki put kako mi se to spominje. Prvo sam mislio da se odnosi na nekog drugog, potom da je reč o lapsusu, ali sada sam siguran da ne znam o cemu je rec... Molim da mi se posalje sms na +38163432379 i sms uzvracam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam o cemu pricate gosn Stoun? Kakav SMS? Kakve stampane ploce? Ovo je sada ve� neki put kako mi se to spominje. Prvo sam mislio da se odnosi na nekog drugog, potom da je re� o lapsusu, ali sada sam siguran da ne znam o cemu je rec... Molim da mi se posalje sms na +38163432379 i sms uzvracam...

Плочице за Трешолд НС10 и припадајући исправљач.Ја сам вас звао на ваш мобилни, и рекли сте да ћете сутра дан послати.Колико ме сећање служи требало је да сутра дан добијем СМС са ценом истих јер сте ви били задужени за Групну Куповину на оном Форуму.Причали смо о Ледовима у стабилизацији, јел сам сад у праву или не?Од тада је прошло скоро месец дана.Мислим да сам у праву, јер имам у Моб.Тел. тачно и кад сам вас звао.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Плочице за Трешолд НС10 и припадајући исправљач.Ја сам вас звао на ваш мобилни, и рекли сте да ћете сутра дан послатити.Колико ме сећање служи требало је да сутра дан добијем СМС са ценом истих јер сте ви били задужени за Групну Куповину на оном Форуму.Причали смо о Ледовима у стабилизацији, јел сам сад у праву или не?Од тада је прошло скоро месец дана.Мислим да сам у праву, јер имам у Моб.Тел. тачно и кад сам вас звао.стоН_Колд

Meni su obecani kondovi jos prosle godine pa ih jos uvek nisam dobio tako da mesec dana za plocice nije strasno. A ako Pero amp i preamp bude na prodaju mozemo kompenzovati za fetove! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni su obecani kondovi jos prosle godine pa ih jos uvek nisam dobio tako da mesec dana za plocice nije strasno. A ako Pero amp i preamp bude na prodaju mozemo kompenzovati za fetove! :rofl:

Сами сте криви, али кондезатори вас чекају , наравно ако дођете у Београд.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ah pa to je to...Ja sam se dogovarao sa ЗеоН Ридер-ом а не са СтоН Колдом. јбга, оматорило се... A i mnogo brate menja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ah pa to je to...Ja sam se dogovarao sa ЗеоН Ридер-ом а не са СтоН Колдом. јбга, оматорило се... A i mnogo brate menjaš identitet... podseti me na onaj film "Očuh" gde tip stoji pred ogledalom i gleda i naglas napiše prstom po kondenz magli "ХУ ЕМ АЈ ХИР". Šajni/Shiny 83x121mm 1dm2NS10 70x90mm 0.63dm22x od svega je 14.67 jedinica e-monetarne unije.

Идентитет је чудо као Борнов.Хвала Г.Штајн на бриги али већ сам набавио!Престоница је то!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хвала Г.Штајн на бриги али већ сам набавио!

Pa sto oma ne rece da skinem gace i da se natrcim... Nego sve okolo, naokolo, romantika, mesec... i onda Peoples Republic China... Da recem PRC...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...