Jump to content

Kupujem kutiju sa slike


faber

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije to bas kutija - vise kutijica :connie_nutzo:U poredjenju sa poznatim dimenzijama komponenata u njoj - velicina je otprilike 15 x 10 x 5cm i ocigledno je u pitanju liveni aluminijum. Takve kutije su se koristile za ugradnju podsklopova u radio tehnici - prvo mesto gde bih trazio takvu kutiju je Radio Klub odn. Kelco.rs:http://kelco.rs/katalog/komponente.php?IDgroupweb=7810vidi: "kutija G120"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo, Sipi :connie_nutzo:.To zaista lici na to. Doduse, ova sa moje slike ima lepo zaobljene ivice, ali ocigledno je to pravac u kome treba gledati.Imas li neku ideju o tome kako je ova stampana plocica fiksirana u ovoj kutiji? Navoj urezan u meso kutije i vijak kroz plocicu?Sa slike ne vidim bas najbolje.Kutija me zanima jer imam u vidu neke sitne projekte, naravno prvo da isplatim F5, odnosno EV...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Исто као што су неки :connie_nutzo:, причврстили плочице НС10 за кутију :buehehe:.

Vidim da sam nadrljao do kraja zivota :umnik2:.Na srecu kutija nije bilo ni mnogo skupa, ni mnogo lepa.Ali sad bar prvo pitam, pa onda busim :moil:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...To zaista lici na to. Doduse, ova sa moje slike ima lepo zaobljene ivice, ali ocigledno je to pravac u kome treba gledati.Imas li neku ideju o tome kako je ova stampana plocica fiksirana u ovoj kutiji? Navoj urezan u meso kutije i vijak kroz plocicu?...

To su te kutije, samo, kao sto Branko rece - treba ih dodatno obraditi/finishirati...montaza stampe u kutiju:1. Debelo dno: zabusiti dno, narezati navoj, uvrnuti odstojnike koji sa jedne strane imaju sraf a sa druge maticu, pa usrafiti plocicu u odstojnike2. Tanko dno: frezenkovana rupa, sraf sa konusnom glavom, matica, kontra-matica, matica za podesavanje visine, plocica, matica za stezanje.3. razne plasticne kerefeke za montazu - kombinacije odstojnika na schnapper i srafa...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...