Jump to content

P: Kutija za amp 300w


pile

Preporučeni Komentari

Kaki forum i članovi, taki i oglasi :cheers: Ako je nekom potrebna, kompletna u crno eloksirana. Šteta je da u njoj bude AB klasa. Hladnjaci ne mogu ni da se smlače.Osnovni limarski radovi Zeon, fini detalji CNC Leonardo. Kutija ima šasiju !!! za koju se kače svi ostali delovi.Testirana je do 150w po kanalu. Moguće je sa unutrašnje strane dodati još malo, pa da tera do 200w po kanalu.Uglavnom je dovoljna za pojačala tipa Aleph 5, Krell KSA 50. Babel i F5 neću ni da pominjem.Ostali detalji na mail, PP.

post-21-1243854152_thumb.jpg

post-21-1243854174_thumb.jpg

post-21-1243854185_thumb.jpg

post-21-1243854271_thumb.jpg

post-21-1243854282_thumb.jpg

post-21-1243854294_thumb.jpg

post-21-1243854305_thumb.jpg

post-21-1243854315_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kaki forum i članovi, taki i oglasi :cheers:

Ako je nekom potrebna, kompletna u crno eloksirana. Steta je da u njoj bude AB klasa. Hladnjaci ne mogu ni da se smlače.

Osnovni limarski radovi Zeon, fini detalji CNC Leonardo. Kutija ima sasiju !!! za koju se kače svi ostali delovi.

Testirana je do 150w po kanalu. Moguće je sa unutrasnje strane dodati jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pile-koje je tezine kutija (sa iznutricama) kad ima 4 rucke?Izgleda opako!

Sa 2 trafoja po 500va i one 4 tegle okruglo 30 kila.Itekako su potrebne i one ručke pozadi, zbog prenošenja, i da se ne izlome konektori. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iz par privatnih poruka koje sam danas razmenio sam skapirao da je oglas malo zbunjujuć. :cheers: Slike sirove kutije su tu orijentacije radi. Kutija trenutno izgleda kao na prve tri slike.Priprema za novo pojačalo je moja obaveza. Podrazumeva nov klirit u prednjoj ploči i aluminijumske ploče 10mm x 120mm x 300mm koje prelaze preko oba hladnjaka iperfektno ih termički sprežu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iz par privatnih poruka koje sam danas razmenio sam skapirao da je oglas malo zbunjujuć. :rofl: Slike sirove kutije su tu orijentacije radi. Kutija trenutno izgleda kao na prve tri slike.Priprema za novo pojačalo je moja obaveza. Podrazumeva nov klirit u prednjoj ploči i aluminijumske ploče 10mm x 120mm x 300mm koje prelaze preko oba hladnjaka iperfektno ih termički sprezu.

ja sam zainteresovan, pile imas pp :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...