Jump to content

Trafo


palamudin

Preporučeni Komentari

Kao shto naslov i podnaslov govore....Moj ujak ima trafo, ako mu prodam trafo dobijem kutiju na poklon :buehehe:U pitanju je trafo od samzujija AU-D7.. vrednosti su sledecje... (pisane na radost dede kirilicom)320 Ва / 5 АПРИМАРСмеђа 0 ВЉубичаста 220 ВПлава 240 ВСЕКУНДАР 1(Напајање једног излазног канала)Црвена 0 ВЦрвена 85 ВСЕКУНДАР 2(Напајање другог излазног канала)Жута 0 ВЖута 85 ВСЕКУНДАР 3(Напајање побудног степена и пратећих кола: за дисплеј, слушалице, итд)Плава 0 ВЉубичаста 8 ВЗелена 16 ВDaklem, kutija mi treba za F5 jer sam odustao od budzevine (pakovanja u nesto sto nije namenjeno tome), a cena trafoa je 30E mada je to najmanje bitna stvar :buehehe:Pozdrav...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja pishem kako mi je napisano.. da ga ja lichno prodajem znao bih sigurno, ovako je samo rekla kazala.. Merenja je izvrshila osoba u chiju ujak a ne "ujak" ima poverenja pa nema razloga da sumnjam... mada shema ne lazhe.. dobicje deda njega na merenje pa nek gi meri...Daklem oglas je na stendbaju dok ga deda ne izmeri... ako je uopshte voljan da ga meri.... Ako nije jbg.. ionako ima posla vishe neg sto postizava te mu ne zameramo....

post-43-126618641013_thumb.jpg

post-43-126618644923_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja pishem kako mi je napisano.. da ga ja lichno prodajem znao bih sigurno, ovako je samo rekla kazala.. Merenja je izvrshila osoba u chiju ujak a ne "ujak" ima poverenja pa nema razloga da sumnjam... mada shema ne lazhe.. dobicje deda njega na merenje pa nek gi meri...Daklem oglas je na stendbaju dok ga deda ne izmeri... ako je uopshte voljan da ga meri.... Ako nije jbg.. ionako ima posla vishe neg sto postizava te mu ne zameramo....

Ајд онда га довукљај до мене, и мене занима шта је у питању, јер су то ипак велики напони на секундару а тај Сансуи има око 80так вати по каналу :buehehe: дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moje prethodno pitanje bi trebalo da glasi.. koji rezultat bi dobio da je spojio obe zute i tako ih merio? Da li bi duplirani izvod sekundara dao dupli napon ili ne? i dajte neki chekicj da se malo udaram po glavi kad ste vecj tu...

Гледајући шему коју је колега Импулс поставио :Црвна-Сива-Црвена су два секундара за напајање излазних канала - струјног делаЖута-Црна-Жута су два секундара са припадајућим стабилизатором напона за напајање излазних канала напонског делаПлава-Љубичаста-Зелена секундари за напајање свега осталогЗначи две Жуте ако спојиш кратко највероватније да ће прегорети осигурач на табли у стану.Јел сада јасно  :buehehe: дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako li je lik dobio 85V ... joj... jetru cje ujka da mu izvadi i proprzhi sa belim lukom i pasuljom.... Nishta, moram tebi da ga donesem...Elem.. ajd baci oko na PP imam neku molbu/poso za tebe...

Дођи по мене волим Џигерицу и Бели Лук а за Пиво ћу Ја да се побринем :buehehe: дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlichno... samo je pitanje zashto je merio na taj nachin?Kako god bilo... trafo JESTE od originala AU-D7 i naponi su sa SHEME koju je Impuls postovao... potvrda cje biti od DEDE ovijeh dana a cena je i dalje 30E :buehehe: pojacalo je na ledjima imalo (ima) switch za 110/220 ako to nekom neshto znachi....Hvala mudrim glavama na expeditivnosti i utroshenom vremenu....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

 Да цела прича не остане не доречена ево овако стоје ствари у вези дотичног трансформатора:ПримарБраон -  заједничкаЉубичаста - 220ВПлава - 240ВСекундар1Сива - заједничкаЦрвена - 42ВЦрвена - 42ВСекундар2Црна - заједничкаЖута - 44ВЖута - 44ВЦекундар3Зелена - заједничкаЉубичаста - 8ВПлава - 15ВЕто толико о дотином трансформатору.Мерење вршено на собној температури, ако је то уопште битно!А оно најбитније је да је трансформатор продат.Молим закључати.Ево одмах   ;).дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...