Jump to content

Kupujem predpojačalo


dusan

Preporučeni Komentari

Predpojačalo,izradjeno ili samo izradjene pločiče,sa bal i nebalansiranim izlazima , za aleph5.kupujem.Mora da bude kvalitetno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Napravio sam bride of zen (BOZ) ali mi ne odgovara.Na forumu http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=638&postdays=0&postorder=asc&start=0 nisu baš dobre kritike za pass predpojačala.šta vi mislite?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih da ti kvarimo oglasnu temu , al' ajd - u kontekstu je ;BOZ je igracka - ulaznica u DIY vode , te se kao takvo mora i shvatiti . naravno - u odredjenim okolnostima ( da ne ulazim u neophodne okolnosti) ta igracka zna da zasvira bolje od ihaj fabrickih sprava ..... ono sto sam naveo da ima SuperFi - je nesto sasvim drugog ranga ....... on ti moze poslati linkove gde se nalaze slike i vise detalja o konstrukciji .sto se tice kritika - slusaj sve , ali odlucuj svojim usima i mozgom .generalno ne valja generalisati ...... :blush: a generalno reci da pass preampi ne valjaju je isto kao i bilo koj adruga generalizacija - jednostavno stupidno .dakle - cast svakome , ali usi i pamet imas .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...