Jump to content

Yamaha A-1 da li je neko slusao?


Okibokis

Preporučeni Komentari

Da li neko ima iskustva sa ovim starim pojacalom,i kakvi su utisci?Prica se da je to veoma dobro uradjeno pojacalo,pa me zanima ako je to tako ,sta je to dobro uradjeno,i da li se moze implementirati na neku Diy varijantu.

post-1130-0-94674700-1397690416_thumb.jp

post-1130-0-26099100-1397690430_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Postavljena slika

 

Onomad - beše sada već davno, komšija je imao ovaj amp u kombinaciji sa SAM-ovim (diy časopis, ne firma) SBI perilicama. Više sam ja visio na slušanju kod njega nego on kod mene i ne mogu da se setim nekih ličnih utisaka u tančine ali je zvučalo impresivno - u svakom slučaju bolje od mog DIY Quada 405 (sa istim kutijama) Bilo je više života u muzici i sve je zvučalo... nekako bolje. Pitanje je kako bih ga danaske ocenio... ...možda je na sve uticala i činjenica da je Vlado (komšija, gorespomenuti) u to vreme imao i CD plattenspieler a ja samo običan plattenspieler, tuner i deck... pa sam mu malko kanda, i zavideo... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaintrigiralo me je sta je to Yamaha tada napravila ,a da nije kasnije ponovila?Zar se lepe ideje,ne primenjuju posle kao standard?Ili je to bio skup performans za dalju proizvodnju?

Ko ovde nosi zvuk,Tranzistori i trafoi,ili neka zanimljiva resenja?

post-1130-0-76435000-1397717318_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar se lepe ideje,ne primenjuju posle kao standard?

 

Lepe ideje, da ne grešim dušu i ne zalazim u politiku, ne rešavaju ništa ako sama implementacija zakaže... Ako se razumemo - nije dovoljno imati (dobru) ideju - treba znati kako iz nje (u praksi) izvući maksimum...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...