Jump to content

JAMO 130T zvucnici


Dragan03

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Маторе. Нећеш веровати али магнет на бас звучнику је величине веће паштете. Мада за умерено слушање и нису лоше.Мислим да могу да се нађу за мале паре.

Koliko to? Da li ne znas mozda sajt na kom bi mogao pogledati tehn. podatke.Pozdrav.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se ne varam, to je nesto slicno modelima d 265, d 165, d 365.. Bezi od toga, ako vec nisi kupio. Ja sam se opekao, dva puta.

Маторе. Нећеш веровати али магнет на бас звучнику је величине веће паштете. Мада за умерено слушање и нису лоше.

E bas to. Vise ne znam ni koliko sam ih sprzio :hot: .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti nesto znaci:8 oma, 90/130W, 35-20000 Hz, 96 dB :buehehe:Tesko da je bilo sta od ovoga istina, mozda nekih 20-30w. Rumunija je puna tih Jamo-a, bar ih ima na tone po oglasima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da'l da kazem smesno li je, ili tuzno li je ?imao sam te kutije, i moj savet je ne kupuj ih nikako.bio sam mlad i zelen, i zaleteo sam se kao sumanut.bas je drek, moras da odsrafis da bi bilo basa. a ondace garantovano izgoreti doticni.visoki su 2 komada papirni, sakriveni iza difuzora.skretnica je uzas.mora brdo para da se ulozi, da bi zvucnici svirali sasvimprosecno. a za te pare, zvucnici + ulaganje mogu da senadju i bez ili sa malo ulaganja mnogo bolji.a karakteristike, ne zamaraj se sa time. samo produzi daljei nadji nesto drugo. :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da'l da kazem smesno li je, ili tuzno li je ?imao sam te kutije, i moj savet je ne kupuj ih nikako.bio sam mlad i zelen, i zaleteo sam se kao sumanut.bas je drek, moras da odsrafis da bi bilo basa. a ondace garantovano izgoreti doticni.visoki su 2 komada papirni, sakriveni iza difuzora.skretnica je uzas.mora brdo para da se ulozi, da bi zvucnici svirali sasvimprosecno. a za te pare, zvucnici + ulaganje mogu da senadju i bez ili sa malo ulaganja mnogo bolji.a karakteristike, ne zamaraj se sa time. samo produzi daljei nadji nesto drugo. :drink:

Dragi prijatelji hvala na svakoj informaciji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...