Jump to content

Info Rotel rc 971


revox

Preporučeni Komentari

Čisto pitanje ima li ko iskustva sa ovim preampom i vredi li što?Na papiru ne izgleda loše ali kako zvuči?Dobra strana mu je što ima 2 x tape rec/pbeck i odvojeno selektore slušanja i snimanja Loša što ima ton kontrole mada ima svič da se preskoče i što nema phono preamp.Gledo fotke ne izgleda loše - stara škola dosta retroJedino što je prazan unutra ka gajbe pive poslije žurkeMožda bi se dalo šta nadogradit - neki phono možda?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Evo ovako imam kući taj preamp malo je presvjetal već sam promjenio elektrolite u napajanju stavio bolje pa sam malo i dubine dobio ima ad725 kao opamp i njega sam izvadio i stavio opa2107loš je potenciometar ulaz za cd je pozlaćeni kontakt i ima hrpu black gate elktrolita unutar ako oćeš za viknd ga mogu rastavit pa makar ploču i djelove uslikati odgore i postaviti slike negdje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovako imam kući taj preamp malo je presvjetal već sam promjenio elektrolite u napajanju stavio bolje pa sam malo i dubine dobio ima ad725 kao opamp i njega sam izvadio i stavio opa2107loš je potenciometar ulaz za cd je pozlaćeni kontakt i ima hrpu black gate elktrolita unutar ako oćeš za viknd ga mogu rastavit pa makar ploču i djelove uslikati odgore i postaviti slike negdje

Ma, ok ako ti nije muka stavi fotke, mada sam negdje na netu našao fotke iznutrica ovog preampa pa zato napisah da je prazan :blackeye:Nudi mi se u kompenzaciju za behringer mx882 spliter/mixer pa neznam što je činjetVidio sam da je pot ne baš sjajan a ni selektori signala rec i listen nisu bog za kakvi, mada mi se čini da su slični i na cyrus one a rade evo preko 20g.U svakom slučaju razmišljam ga uzet, mada mi ne treba, samo vagam šta je lakše za prodat.Njega ili mx882.Svakako fala na info - nešto mi se ne ulaže da bih ga prodavaoDa je bolji pa da ga ostavim umjesto tube preamp korato ten /ecc82 x 2/ ajde-ovako?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...