Jump to content

K: ruski kondenzatori FT-1 i FT-3


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja sam doticni Sony TCK 730 ES (sa sve novim REC/PLAY kombo glavama za ugradnju) otpisao onog momenta kad se on sa njim pohvalio u temi na Sony fan klubu, tj predstavio ga kao svog :unbelieveble:  :unbelieveble:

 

Mislim da je tu prevazisao sebe tj da je stepen odvratnosti podigao na jedan potpuno novi nivo...Al' idemo dalje...yebesh deck, zamisli da sam mu poslao nesto vrednije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam doticni Sony TCK 730 ES (sa sve novim REC/PLAY kombo glavama za ugradnju) otpisao onog momenta kad se on sa njim pohvalio u temi na Sony fan klubu, tj predstavio ga kao svog :unbelieveble:  :unbelieveble:

 

Mislim da je tu prevazisao sebe tj da je stepen odvratnosti podigao na jedan potpuno novi nivo...Al' idemo dalje...yebesh deck, zamisli da sam mu poslao nesto vrednije...

 

To mu nije ni prvi ni poslednji put tj. uređaj. Nemoj da otpisuješ dek nego ga traži nazad i obavezno proveri da li je sve kao što si predao. Izvin'te zbog off-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema potrebe sto se mene tice...sorry Impulsu na off-u

 

Ajmo gde ima kondova?

 

Ako ti baš treba kasetofon imam ja višak jedan Nakamiči možmo se dogovorit  :wink2: a imam i kazeta kolko voleš metalki i kromova mada mi nije jasno šta će to? Jel to neki fazon "povratak u prošlost" posle gramafona, šta je sledeće CRT televizori, auti sa karburatorima?

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bicikli, cipele, bosonogo hodanje po travi? Jest', kome to još fali? Nego... kondovi... ruski teflon kondovi FT-1 u vrednostima od 8,2nF do 20nF i FT-3 od 100nf ii 220nF...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...