Jump to content

Које кондензаторе.


Дане

Preporučeni Komentari

Мењам мање кондензаторе у излазном степену око 100uF 63V и слично. Не знам које кондове да ту убацим уместо старих, где да купим, коју марку, да ли да узмем LowESR, Келко, МГ, ПРо, Силкен, видим да они имају све неке непознате марке на својим сајтовима. Тражим дакле добре кондове. Или...је све то исти ђаво у тим вредностима?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Radnje kod nas si vec nabrojao sam, Silken ima par stvari sto nemas u Kelcu ili Mikro Princu. Od pozicije kondenzatora i njegove namjene u kolu zavisi i kvalitet, za neke stvari mogu da prodju i oni najjeftiniji a za neke treba i malo bolji kvalitet. 

Ako hoces da ides na nesto egzoticnije pogledaj ovde :  http://www.hificollective.co.uk/components/capacitors.html  

Ja sam kupovao kod njih neke Nichicone i ok su. Roba stize sa desetak dana od dana porucivanja. Na te cijene odbij porez, tako da ce te izaci nesto jeftinije nego sto pise. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хвала.

У продавници ел. компоненти су имали више типова кондова по кавлитету али продавац каже да нешто у рангу Elna Cerafine или Nippon NXD, које сам му однео као узорак, нема. Било како било, ја сам купио кондензаторе за све позиције.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...