Jump to content

P: Onkyo a-803


palamudin

Preporučeni Komentari

Kao sto je oglasheno i na fifi forumu pordajem svoje pojacalo.Sam integralac je obishao dosta krugova, ko zna koji sam mu vlasnik po redu (dovoljno recji da ima megatron/panta nalepnicu na boku) dobijen nekom zamenom ja tebi g ti meni g i pare. E sad, tamo je oglaseno na 120E ja bi to promenio al necju do sledecje nedelje, evo zashto. Detaljnom proverom pojacala sam utvrdio da selektor za inpute malo brljavi, to je beskonachni selektor koji mozhete vrteti u krug do sutra, pritom se lepo zabavljati ako vam je to zanimljivo ali ima problem, malko brljavi pa mu je najverovatnije potrebno valjano chischenje. Ja sam voljan da umanjim cenu koja je validna za takvu operaciju i spustim je na 100EPritom da dodam, mozhe zamena za sledecje stvari, trafoi za F5 + novac ili dobri standmount zvuchnici + doplata sa moje strane, mozhda josh neka kombinatorika padne u obzir pa ako i kako kome treba nek se slobodno javi.Posto je nadlezhni za bahanalisanje po unutrashnjosti elektro uredjaja vecj kontaktiran apropo operacije chiscjenja, mozhe da se desi da zainteresovani dobije unormaljen amp u ruke (ako se dotichni nadlezhni prihvati posla, a potrudicju se da prihvati putem enormno velikog mita u :blink: omiljenoj mu valuti)Eto. Telefone neki znaju, oni koji nisu upoznati sa telefonima dobicje ih na PP ili mogu sami da dodju ako su u Bg da vide pacijenta.Slike cje biti postovane za sat-dva.. samo da odem do servisa di je pojacalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...