Jump to content

narucivanje iz DIGI KEY


pctrade

Preporučeni Komentari

Imam nameru ovih dana da porucim delove za aleph , pa me interesuje da li se moze iz digi key porucivati direktno,kao iz farnella,ili futurlec-a. Ja sam tamo porucivao ,, do 50 evra ne sme preci ukupni racun ,platim karticom, stigne mi kuci direktno i vise nista ne placam..Ako je neko vec porucivao iz gore navedene firme,, moze odgovor .

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Jedna od firmi iz bg-a koja prodaje elektroniku radi sa njima .....ja sam naručivao onomad mikrofone preko njih i uredno stigli ....sad koja je , ne bih tačno umeo reći . Dakle nazoveš dve tri firme i vidiš koji rade sa njimainteresantna zastava

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rade barem 4 firme.iako je verovatno registovanjem naloga dostupnije više podataka od mega-priče na terms&conditions, preporuka je da ipak ideš preko firmi,ume ukupna cifra da "opeče" za manje iznose.znači Vremeplov, Mikroprinc.. firmu na t neću da pominjem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja samo znam da se i "velika četvorka" (bude ih i 6-7) sačekuje sa dkey narudžbinama i pušta kao jednu zarad ubijanja troškova.(sasvim svejedno da li je u pitanju US ili DE)ako njima kao dobavljačima nije svejedno, onda je to valjda očigledno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...