Jump to content

Heybrook HB1 zvučnici


Pchelac

Preporučeni Komentari

Dodje vreme da se rastajemo, ... dakle:engleski zvučnici, laka papirna membrana, realnih 90 dB/W,potpuno ispravni... Poslušati ih kod mene ili u vašem sistemu. Uz njih idu i custom stalci, crni, open- frame tipa...100E, ili najbolja ponuda.... Na jednoj membrani se bilo odlepilo vešanje , zalepljeno pežljivo nazad neoprenskim lepkom. Nisu pregorevali, nisu motani ni bilo šta slično...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Slusao sam nekada HB1 sa Hafler ampom i preampom. To je sviralo do OO. Za cenu koju trazis, ovi zvucnici su kao poklonjeni (poranio Deda mraz ove godine). HB1 neocekivano malo zaostaje za HB3 modelom a HB3 je i dan danas klasa za sebe. Najtoplija preporuka...

:wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako li bi se uklopile sa Cyrus 1-om?

Na žalost, nisam imao čast da se upoznam sa ampovima Cyrus, sa mojim Denonom PMA250 (25W/ch) sviraju malo toplije i mekanije, ali sa dosta detalja. Jasno se culo svako unapredjenje u sistemu: prelazak sa SB kartice na Mayu, i narocito kad sam zamenio staro Scott pojačalo ovim Denonom. Cyrus1 nije veliki, kad imaš vremena, ti njega pod mišku pa dodji da čujemo...Englezi su oboje i iz istog perioda, mož'bit i da se extra slažu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 months later...

Može, znači, lock... otišlo za 70E, u stvari za 20 E , ako odbijemo 5tisuća koliko me je odrao pandur zbog telefoniranja u kolima, a povodom prodaje nesretnih Heybrooka! Brooka!!! Baksuzniju prodaju nisam imao... :crying::wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...