Jump to content

gain clone


odejan

Preporučeni Komentari

zamena za fabričko pojačalo technics, pioneer,akai,denon,h.k. ili slicno ne starije od 15 tak g slika i model obavezno ako nekoga interesuje(nisam lud ali klinci rastu nemogu da ga ostavim na milost inemilost dece ipak je to izlazno pojacalo a ne da mi se praviti preamp) pa ako neko ima zainteresovan za to neka mi se javi da vidim sta nudite(ja sam ga licno pravio )nije za trgovinu ali moze i za kes ponudite cenu pa ako mi se svidja ja sebi kupim onda neko pojacalce

post-257-0-20673400-1293282520_thumb.jpg

post-257-0-86563100-1293282578_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

snaga i tako neki podatak ? i jel to kao neko auto ili hi-fi

gain clone (lm 3886) samo spakovano u kutiju od auto pojacala a napajanje posebno u kutiji od napajanja za pc torus 400 va(okvirno) ko zna sta je G.C. njemu je jasno (to je DIY)ako nadjem svoj link ovde na forumu kad sam ga izradjivao postavicu ga bice vam jasnije sacu samo da nadjem link.........
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema linka to je stari forum (pre ove verzije) ili ja neznam da nadjem proguglaj na ovu temu nacices kakvo je to pojacalo.........ili ako neko zna na staroj verziji diy audio rs dali su preneti svi forumi i podforumi ili je startovala od nule.....molim odgovor od admina

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...