Jump to content

Cambridge Audio DAC3 + Van Den Hul Optocoupler II komplet


dj.nik

Preporučeni Komentari

Prodaja u kompletu, 120 eura:

- Cambridge Audio DacMagic 3 (DAC3)

Poslednja generacija DacMagic 2i izašla je kao DAC3. Tri transformatora, pozlaćena štampana pločica, pozlaćeni BNC konektori, balansirani XLR izlaz

uz ne bansirani. Za D/A konverziju zaduženi 2 x TDA1305 što je isti konvertor u drugačijem kućištu (više poznat, dosta cenjen) TDA 1549.

Ko ceni Lampizatorov rad / sajt, naći će i ovaj plejer lampiziran. Nedostatak: jedan od dva BNC ulaza ne prima signal, tako je i došao kod mene.

- Van Den Hul 'Optocoupler MKII' dužine 1m, jedan od boljih optičkih kablova.

PS, ili dodak oglasu, nije u gornjem kompletu:

Kome se dopada spartanski izgled starijih Cambridge Audio uređaja, može dopuniti liniju sa tjunerom T-50, 'audiofilska sprava' za 40 eur.

Originalne sijaličke za osvetljenje displeja pregorele pa zamenjene crvenim LED, ovo može (i treba) bolje, sa današnjom generacijom svetlećih dioda.

Ne, nema daljinski, to je dodatak za sledeću seriju, T-500 :)

:drinks:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Занимљива полица за хај-фуј справе:clapping:свиђа ми се како си решио вертикалне носаче....брезони фи 12 или 14?....:moil:размишљам о прохромским брезонима и наврткама...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Занимљива полица за хај-фуј справе:clapping:свиђа ми се како си решио вертикалне носаче....брезони фи 12 или 14?....:moil:размишљам о прохромским брезонима и наврткама...

фи 20! kolega nemo' se vređamo :sarcastic_hand: To je poznati projekat s kraja 90-tih sa sajta TNT-audio, 'TNT FleXy Table'Poenta police je u korišćenju tri oslonca na podlogu (kao kod npr. geoloških mernih instrumenata) i njihovom asimetričnom postavljanju.Poželjno upotrebiti što više 'umrtvljen' materijal za izradu polica, jedna od preporuka npr. urezivanje kanala s donje strane i ispuna peskomili olovnim dramlijama pa zaliveno itd. itd. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CCCCCCCC upropastices mi struku.

Nisu geoloski vec geodetski instrumenti

Jes' načisto si u pravu :blush: i ja vido' šta sam ukuckao al' beše kasno za edit.

Znači šta, geodetski brate, nema 'geoloških' instrumenata. Geo-Logija, izučaaavanje drage nam Gee.

Nego tako to biva, u ove godine. :to_become_senile:

hFala na korekturi! :D

Žifeli, :drinks:

PS

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes' načisto si u pravu :blush: i ja vido' šta sam ukuckao al' beše kasno za edit.

Znači šta, geodetski brate, nema 'geoloških' instrumenata. Geo-Logija, izučaaavanje drage nam Gee.

Nego tako to biva, u ove godine. :to_become_senile:

hFala na korekturi! :D

Žifeli, :drinks:

PS

Postavljena slika

Ma oprosteno ti je zbog mladosti i dobrog pakovanja uredjaja :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma oprosteno ti je zbog mladosti i dobrog pakovanja uredjaja :drinks:

Uzdravlje, i da te dobro služi. :drinks: Usput, i tjuneru se dopalo na privremenom radu te je odlučio da promeni sredinu za stalno.Nek i dalje prima samo dobre talase!Hvala svima, može ključić.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...