Jump to content

P: glave za dekove i još ponešto


revox

Preporučeni Komentari

Dakle višak koji je ostao za prodaju ili zamjenu za nešto drugo:

[*]60 glava kao na slici

[*]100 kom - roler 2x10,5x7,9

[*]60 kom - pogonski kaiš 63x0,6x3

[*]100 kom - pogonski kaiš 62x0,6x3

[*]150 kom - kaiš trake 45x1,2

Koliko ovo sad vredi neznam.

Ostalo od prije par godina kad sam kristio za repariranje teac w850r dupli reversni dek.

post-38-124880141563_thumb.jpg

post-38-124880143592_thumb.jpg

post-38-124880161243_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A ti je poruđžba.To ti dajem gratis samo smisli kao da ti doturim.Nego da vidimo za ovo što je ostalo da mičem je ne koristi nizašta.A ostalo je još i 10-12, neznam tačno, dekova teac w850r dupli reversni oba snimaju u real time i sinhrono duplo brže.Rade svi, kozmetički u korektnom stanju.Dobri dekovi rijetko šta strada osim glave kaiševi i roleri.Pa ako koga intresuje da pravimo trampu G... za G... ili nešto slično može.Ima djelove nove za repariranje.Nešto mi se ne poklanjaju a plaćani su po 500 markica kad su kupovani.Zato ako ima ko šta ponudit bacite predlog.

post-38-124888558032_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хвала! :thumbsup: Веома просто: туриш све то у писмо однесеш и даш кочијашу који вози аутобус Подгорица-Београд.Наравно јавиш ми који је аутобус и кад од прилике стиже у престони град Србије!Што се тиче дотичног касетофона, интересантан је али лични скупљам само Винтејџ касетофоне и то само троглаве!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može takoili ako neko od mojih krene put vaše prestonice pa da ponese, pošto nije kabasto.Pošalji mi broj telefona i ime na PM pa ću viđet da organizujem dostvu i da ti javi kad dođe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...