Jump to content
Дане

Preporuka za unimer...

Preporučeni Komentari

pre 10 časa, Дане reče

Plus sto mi je jako bitno da ima dobar displej, al jbg, nisam to naveo u prvom postu...

nema veze...razradili smo temu do maksimuma... koja je inače popularna i van DIY krugova.

inače je jako slična tema - prepruka koji miš za PC da kupim... kad probaš nešto kao Logitech MX Master 3, darkfield do 4000dpi, graphite - nema nazad:smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
9 minutes ago, Mikorist said:

inače je jako slična tema - prepruka koji miš za PC da kupim... kad probaš nešto kao Logitech MX Master 3, darkfield do 4000dpi, graphite - nema nazad:smesna:

Posle vertikalnih miseva na obican se ne vracam. Trenutno koristim logitech mx ergo i iskreno odmor za dusu i telo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
44 minutes ago, Mikorist said:

Da, da, tesko se vracati i jedan stepenik nanize, a tek nekoliko...

Srecom se nisam previse navikao na dual displej, ali je fino kada ti uz DC napon pokaze jos i par milivolti postojeceg ripla... :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 39 minuta, stefaca reče

Posle vertikalnih miseva na obican se ne vracam. Trenutno koristim logitech mx ergo i iskreno odmor za dusu i telo.

jeftinije je nego da lečiš sindrom karpalnog tunela. :laugh1tooht:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Informativno - na kojim cenama pocinju da se kupuju aparati ( LCR metri, Unimeri ? ) koji precizno mere kapacitet, npr. 50pF ili 10nF...  ?    I koji su to aparati ?

Za ono sto me interesuje ( recimo PP Film, PET, Polystyren ) vrlo je tesko naci tolerancije manje od 5% a pre ce biti 10%, pritom ja ne mogu da izmerim da li ima uopste razlike u odnosu na nominalnu vrednost ( znam da kod Elkoa ima i do -20%, video sam u mini lab-u na merenju kod momka koji mnogo aparata raznih ).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

IMHO je LCR od 150-200$ sasvim operativna i dovoljno precizna sprava. Ako mislimo na iste potrebe riaa igrackica...

Jos ako se poznaju alternativne metode merenja...jos bolje

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...