Jump to content

Preporuka za unimer...


Дане

Preporučeni Komentari

Ceka me posao za min 4 komada u isto vreme. Kada bila grupna odustao od mog primerka, bese mi zao clana pa mu ustupio. 

Dopunim 4 sa one od 1k din. Zavrsice to posao, za osnovne namene 😁

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, shonne reče

Ceka me posao za min 4 komada u isto vreme. Kada bila grupna odustao od mog primerka, bese mi zao clana pa mu ustupio. 

Dopunim 4 sa one od 1k din. Zavrsice to posao, za osnovne namene 😁

Ama koji god. Samo da me ne prave budalom. Da se ugrade 3x više nego što košta u Beijing:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam sta u tom mom trecem pasusu nije bilo jasno, da neko nece, ne zeli i ne treba mu da za navedenu cenu kupi unimer koji nije RMS.

Nije nepoznato da neki sve u svom zivotu kupuju da bi bilo kupljeno, i bilo prezentovano da je kupljeno, uz naglasak na ime robe, a bez i da treba...

Sto rece jedan lik, kupujemo alate koje ne znamo i ne mozemo da koristimo, a ja koliko sam na poslu, i zenu prakticno zauzimam...:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Unit 139C je meni licno odlican za ono sto se ovde uglavnom radi.

Bez problema meri DC na 300+Vdc, mrezne napone i vrlo dobro meri bilo koje film kondove u nanofaradima ( nisam probao nize vrednosti ) + elkoe.

Neki drugi kineski nisu uopste mogli da urade merenje film kondova sto je meni trebalo ( dva koja posedujem sem Unit-a ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...