Jump to content

Preporuka za unimer...


Дане

Preporučeni Komentari

1 hour ago, shonne said:

Ahaha, sjajno!!!

Svaki detalj kod Pape mora da se uoci emoji23.pngemoji122.png

Znas kako moja koncentracija za detaljima je bila na hi level jer kada sam gledao ove intervjue trazio sam unimer. Kod mene je ovo stiglo juce, San electronic je dobavljac. Jurio alli i ebay ali bezuspesno zbog slanja i cene postarine. Na karaju odlucim da kupim u Srbiji ali ne na KP jer je cena ista kao u San electronic. Ovako imam i garanciju od prodavca.

 

20200926_125819_copy_864x1152.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onaj svetbaterija daje 12 meseci garanciju. Ima firmu - PIB - onlajn plaćanje mu radi na sajtu...Svakako nije običan KP trgovac. Jedino je mana što ima ili najskuplje UNI-T i najeftinije.

Nema srednje modele u ponudi... Ili biraš zenov od 3000 ili ona dva druga od 8500 i 24000 (kod oba je razlika u ceni 7000 manje nego kod zastupnika).

Napalio sam se da uzmem taj od 8500...pet cifara ima...0.5% tolerancija ...ispod 5 ampera ne probija.... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Mikorist said:

Aneng :D Neki ga zovu Fluke Killer. Probao sam jedan. Po meni predstavnik kineskih poluproizvoda. Na spec sve super, a u praksi mu se ne vidi displej. Odnosno vidi se tek kad ga gledas strogo pod uglom od 45 stepeni.  Neka, hvala, hocu normalan, dobar unimer. Plus sto mi je jako bitno da ima dobar displej, al jbg, nisam to naveo u prvom postu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Zen Mod reče

ovi rade

Sa kineskim trt-mrtom koji imam - zadovoljan sam kako meri otpor i VDC, jos cu videti kako meri 170VDC... i drugo.

Elem ima li nesto u cemu je 890 npr. bolji - pitam jer to bih nabavio verovatno sledece.

 

Sem sto treba imati jos jedan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 časa, Дане reče

Plus sto mi je jako bitno da ima dobar displej, al jbg, nisam to naveo u prvom postu...

nema veze...razradili smo temu do maksimuma... koja je inače popularna i van DIY krugova.

inače je jako slična tema - prepruka koji miš za PC da kupim... kad probaš nešto kao Logitech MX Master 3, darkfield do 4000dpi, graphite - nema nazad:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Mikorist said:

inače je jako slična tema - prepruka koji miš za PC da kupim... kad probaš nešto kao Logitech MX Master 3, darkfield do 4000dpi, graphite - nema nazad:smesna:

Posle vertikalnih miseva na obican se ne vracam. Trenutno koristim logitech mx ergo i iskreno odmor za dusu i telo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Mikorist said:

inače je jako slična tema - prepruka koji miš za PC da kupim... kad probaš nešto kao Logitech MX Master 3, darkfield do 4000dpi, graphite - nema nazad:smesna:

Da, da, tesko se vracati i jedan stepenik nanize, a tek nekoliko...

Srecom se nisam previse navikao na dual displej, ali je fino kada ti uz DC napon pokaze jos i par milivolti postojeceg ripla... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Informativno - na kojim cenama pocinju da se kupuju aparati ( LCR metri, Unimeri ? ) koji precizno mere kapacitet, npr. 50pF ili 10nF...  ?    I koji su to aparati ?

Za ono sto me interesuje ( recimo PP Film, PET, Polystyren ) vrlo je tesko naci tolerancije manje od 5% a pre ce biti 10%, pritom ja ne mogu da izmerim da li ima uopste razlike u odnosu na nominalnu vrednost ( znam da kod Elkoa ima i do -20%, video sam u mini lab-u na merenju kod momka koji mnogo aparata raznih ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...