Jump to content

Srećkove Zavrzlame

Srecko

Preporučeni Komentari

Srecko, predlozio bih vam da u skladu sa interesovanjem i raspolozivim vremenom iscitate tekstove sa sajta

http://www.audiologs.com/ozrenbilan/sitemap.htm

Naci cete odgovore na mnoga pitanja i dobiti informacije na akademskom a opet popularnom i pitkom nivou.

Podeli na ovim sajtovima

Znam za sajt i dosta sam toga i čitao sa njega.
Čak sam i pravio sam neke kablove napojne (Zen da ne poverujete, doduše ne da ih koristim sam) i rade.
Npr. TV jednog drugara koji je stalno imao neke smetnje kad smo ga priključili tim kablom, smetnje su nestale. Naravno da je kabl još uvek kod drugara.
Potpuno ste u pravu gospodin Bilan je jako interesantno i na "pitak" način obradio niz interesantnih tema.
U svakom slučaju zahvaljujem na želji da pomognete.

Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Srecko said:

Kaže se da je potrebno uložiti bar 10000 sati (iskustvo) u nešto-neku oblast da bi čovek mogao da kompetentno nešto nauči-uradi-oceni-proceni......

Ima sâti i ima sâti. Srećno.

Podeli na ovim sajtovima

• 1 month later...

Ne može da mi dohvati 2x3.5m.
Treba mi 2x4m.
Juče slušah na radiju da niko sa ebay ne isporučuje u Srbiju?
Objašnjavali su zašto ali ne čuh (nije mi jasno kako uopšte može biti reč o ograničenjima tog tipa kada to zavisi isključivo od volje prodavca).
Pitanje mi se vise odnosilo na firmu koja prodaje kablove i šalje ih, poput npr. Banzai za lampe.

Podeli na ovim sajtovima

Ne može da mi dohvati 2x3.5m.
Treba mi 2x4m.
Juče slušah na radiju da niko sa ebay ne isporučuje u Srbiju?
Objašnjavali su zašto ali ne čuh (nije mi jasno kako uopšte može biti reč o ograničenjima tog tipa kada to zavisi isključivo od volje prodavca).
Pitanje mi se vise odnosilo na firmu koja prodaje kablove i šalje ih, poput npr. Banzai za lampe.
Guglaj srecko. Gledaj da adresa, prodavnica bude iz UK. Oni imaju pristojne cene za Royal post ili sin da ti posalje. Bices siguran da je original a ne neka kopija sa ebay.

https://www.hifigear.co.uk/naim-naca5.html
Podeli na ovim sajtovima

Problem mi je sa sinom što on neće da ja platim a ja se ne prodajem za: kablove, pojačalo, DAC..... osim ako nemam drugu opciju.
Naravno da mi je krajnja opcija da napišem mail nekim radnjama (video sam 10-ak da ga prodaju i košta od 31-35 funti po metru).
Proguglao sam to već ali preporuka je viši nivo, jao kad mi je Zen rekao za Banzai za lampe. Vi ste kupovali i kupujete takve stvari X puta i sigurno imate daleko više informacija od mene.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...