Jump to content

Srećkove Zavrzlame


Srecko

Preporučeni Komentari

pre 2 minuta, Doktor reče

Da, hteli ste, ali, kada ste se nasli prozvanim, onda niste.
Sada vam odgovaram i verovatno nikada vise.
Pozdrav kao i Srećku zelim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dozvoliće to da sam bio zauzet  i da sam sada pročitao današnju priču. Nisam ni znao da sam pomenut, kamoli prozvan!

Ponavljam da sam prvi i potpuno jasno izrazio svoj stav!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 minuta, Mikorist reče

meni nije jasno zasto starci teze ka sto boljim uredjajima kad su sve gluvlji i gluvlji.

a podjednako mi nije jasno da mlade usi bas briga na cemu slusaju muziku.:D

Ne znam koja je granica staračkih ušiju!?

Ovim istim ušima sam na koncertu i slušam muziku kod kuće!

 

Sine nemoj me više braniti....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, simplicisius reče

Ne znam koja je granica staračkih ušiju!?

Ovim istim ušima sam na koncertu i slušam muziku kod kuće!

 

Sine nemoj me više braniti....

pa ono... od 47 pa do 100 :D

mada zavisi od stale koju pominje Doktor....zavisi od nivoa buke.

neko moze da ogluvi i sa 30 ako radi u kovachnici :laugh1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni nije jasno zasto starci teze ka sto boljim uredjajima kad su sve gluvlji i gluvlji.
a podjednako mi nije jasno da mlade usi bas briga na cemu slusaju muziku.[emoji3]
Pa znate ono "bez starca nema udarca" [emoji16].
Moramo da čujemo udarac[emoji16][emoji16][emoji16].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:


Kao i obično, mašiš poentu, a što ću ti ja. emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

doktore, upravo suprotno, niko ovde pojma nema šta srećko hoće i zašto hoće naima...osim mene

a nije da nije rekao...5x na 5 tema

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

@Doktor gospodin@simplicisius stvarno je postupio veomaaaaa korektno i izneo prvi svoj profesionalni stav u PP.
Ako je iko kriv zbog nečega što je pogrešno urađeno ili shvaćeno onda sam to ja.

nije niko kriv nego , kao i svaki put oko sektaskih uredjaja - digne se kuka i motika

ovaj put se Doktor latio istih, a ne znam sto mu to trebalo 

 

msm, tema ne da nije ozbiljna i ne da nije konzistentna....... uopste nije ni ustanovljena osnova za iznosenje objektivnih stavova ........ svodi se na Sreckovu ljubav prema Kosher spravama i to je to

zato se i zove tema kako se zove, na opste zadovoljstvo, nadam se prvenstveno pokretaca iste

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, crni. said:

doktore, upravo suprotno, niko ovde pojma nema šta srećko hoće i zašto hoće naima...osim mene

a nije da nije rekao...5x na 5 tema

Ma to svi razumeju...jer je rekao

svidja mu se zvuk. 

A ako bude strpljiv i isprobava jos malo, mozda napipa i bolji zvuk, sa kvalitetnije napravljenim ampom...

Akoce engleze, jel zna neko nesto o Exposure pojacalima ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Pchelac said:

Ma to svi razumeju...jer je rekao

svidja mu se zvuk. 

A ako bude strpljiv i isprobava jos malo, mozda napipa i bolji zvuk, sa kvalitetnije napravljenim ampom...

Akoce engleze, jel zna neko nesto o Exposure pojacalima ?

znam ja...exposure 2010 je legenda, a i ovi novi su super, ali da li su za srećka, ne znam...ja bih svakako probao da imam 3000 evra

inače, nije samo zvuk u pitanju, objasnio je srećko...ima tu dosta faktora

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slušao sam ja Exposure 2010S, na Harbeth Super HL5 Plus sa: Thorens TD160 Super (ne sećam se koja glava i ručica), DAC SMSL M8A sa njegovim linearnim napajanjem.

Takođe sam slušao i Rega Elicit R (obično slušanje ne A-B test).

Lepo mi je sviralo i jedno i drugo.

Meni malo lepše zvučao Exposure, ali ova tvrdnja stvarno nema nikakvo utemeljenje jer smo mi prisutni podelili mišljenja.

Ja prvi ne znam analitički da slušam, da izdvajam instrumente, pa da ih pratim kroz pesmu pa da to zapamtim i isto ponovim sa drugim instrumentima i ampom.

To je za mene toliko zamorno da ne da ne volim ta komparativna slušanja nego ih mrzim.

Samo mi na kraju ostane utisak šta mi se vise dopada, a i to je komplikovano neku pesmu bolje svira Exposure drugu Rega, pa počnem da mislim da ima veze sa produkcijom (kvalitetom snimka, šta li već).

Bolje da nisam nista ni pisao[emoji16].

Zato izbegavam i da pominjem da sam bilo šta slusao[emoji16].

Zaboravih da kažem Rega Elicit R ima odličan balans jer je trafo središnje postavljen a Exposure 2010S nema.

Exposure 2010S ima rekoh loš balans ali je malo dete za Naim Supernait 2 kome je zbog velikog trafoa balans katastrofa.

Nekome nebitno, meni nije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, Mikorist reče

meni nije jasno zasto starci teze ka sto boljim uredjajima kad su sve gluvlji i gluvlji.

a podjednako mi nije jasno da mlade usi bas briga na cemu slusaju muziku.:D

Nemoj tako. Kad krenu godine i slušni aparat oslabi onda se prelazi na lampe i uživa u šarenoj laži  :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa jes, lepo je kad je tezinski balans centralni:rolleyes:.. A razumem i Srecka sto ne zeli pretezak amp... msm, moja ledja ga sada razumeju.

Svojevremeno sam propustio da kupim ispravan Thorens lampas (  jer sam stipsa, jbga ), sa odlicnim "balansom" - 2 velika napojna i (naravno) 2 povelika izlazna trafoa, simetricno postavljenih .Stvarno sam pomislio da je zalepljen ili zasrafljen za policu kad sam probao da ga dignem...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, crni. said:

znam ja...exposure 2010 je legenda, a i ovi novi su super, ali da li su za srećka, ne znam...ja bih svakako probao da imam 3000 evra

inače, nije samo zvuk u pitanju, objasnio je srećko...ima tu dosta faktora

Mislio sam na momke koji prave i konstruisu ampove... jel ko zavirio unutra, ili bacio oko na semu-princip-topologiju blabla

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ispade Naim.
Počelo je mojim postom sa slikom u temi Novopridosle skalamerije u kome sam rekao da sam kupio tjuner Študer A764.
Pošto je ispod tjunera bio Naim Supernait 2 počela su pitanja o Naim pa je Zen pošto je to bio potpuni off prebacio te postove u temu koju je nazvao Srećkove zavrzlame.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...