Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

Ja sam siguran da neće valjati. Nađi mu neko mesto, prilagodi nameštaj malo ako tek praviš. Ne valja ni sav onaj nameštaj između zvučnika, neće biti dubine zvučne slike zbog refleksija,  ne valja ni da zvučnici budu tako blizu zida. Valja samo niska polica za uređaje i SUB tu negde pored nje.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci idemo na speaker level sa tendencijom ka promeni pozicije :) , neka bude borba neprestana.

 

To mi jeste bio najveci zbun , koliki je problem line level na vecu razdaljinu...

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

37 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Ne znam kako rade bežična rešenja za sub, da li postoji neki delay ili koji drugi neželjeni efekat. Ako je ikako moguće izvesti da sub bude u ravni sa prednjim kutijama bilo bi najbolje. I najlakše za povezati, dabome :)

nema potreba za bezicnim resenjem u ovoj fazi se kabal moze provuci bilo gde, gipsani su zidovi ... ide krecenje...

Mislim da bih ovo mogao da ivdedm uz malo pregovarackih sposobnosti. :)

85855059_12Beznttttaslova.thumb.jpg.48b9e48623b41e71d05b9434633dcb24.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20230115_121232.thumb.jpg.12e04f836189af7c70cf54092d0d339d.jpg

@NIXIE tu sam te ceko :)  Zajebana spika, tu se plafin izdize na 3,5m nista ne radi kako treba kad se stavi tu... plus je onda prakticno u hodniku ....

 

za sad sam izdejstvovao ovo

77279519_Beznaslova.thumb.png.4d4608058c701c9015598c8bde639426.png

 

Moja zena, aj recimo da voli ovo, sto jeste olaksavajuca okolnost, ali do neke granice, koja za mene i nju nije bas ista , cak ni priblzna  :msn-rofl:

nikad ne znas kad ce da joj prekardasi ako nemas meru , veruj mi probao sam :D

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

IMG-20230115-WA0000.jpg

Jednom kad velike stvari dođu na mjesto počinje pravi show.

Te žica, te zvučnica, te ručka, te gdje koja ploča, te nova vitrina jer u staru ne stane još ploča....

Sve onako neki sitniš osim vitrine, a bolest nikad jača!

Dok se dovlače kutijetine još se i može kontrolirati. Kad dođe do ovih pica-boca počinje prava opasnost. 😎😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, Vix reče

Ili vam zena predlozi da prebacite zvucnike/skalameriju u pretsoblje/spavacu sobu/bilo gde, samo da ih ne gleda vise...

Tanka je linija.... 

 :crkavanje:

 

 

 

Nešto kao:

"Pa nemam ja ništa protiv tvoje hife. Slobodno se ti bavi čime god hoćeš dok god te uveseljava, ali daj makni te skalamerije u hodnik!"

 

😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...