Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

Ja nisam u tom fazonu, svako ima ono sto mu pase, sta cuje, dal je psihoakustika il ne. Na svakom sistemu koji sam cuo sa kablovima od folija to mi je bilo to. Rezon koji imam za to je smanjeno kasnjenje signala razlicitih (visokih i niskih) frekvencija kod valjkastog provodnika. U svakom slucaju, ovo je diy i zato svako moze da proba i vidi da li sljaka ili ne, i svako pravi nesto za svoj sistem a ne tudji :) Tako da ne vidim razlog za "rat" 😆

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/27/2021 at 5:13 PM, Zen Mod said:

sd ce Doc da se smeje - jbs, kad nestane struje, sa ebook reader smo pokriveni sledecih 48h -96h

pa i vise, racunajuci da uvek ima neki rezervni accu pack za 5V

pod cebence i uzivaj

da oce korona malo da popusti, a da se udari po restrikcijama struje

bilo bi nas vise i bilo bi vise pameti

Evo, skoro sve se obistinilo što si poželeo ili  "prorekao" 😁

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Slučajno naleteh na ovo. IC kablovi srebrni punjeni uljem. :krstix:

Da nije ko probao?

 

WWW.EBAY.COM

Up for grabs is for One pair / 80% silver Oil-inject Silver Interconnects Audio CD Player RCA Cable 1m long. remove active content. 2,China mainland and Hongkong will not be send to. Australia/New Zealand 7-12d West Asia/Middle East 7-12d.

 

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srebrna zica 20-22AWG nije bila skupa u Americi, na 50 feet-a minimum ( 50 ft. - ako sam dobro razumeo da ft. nije foot nego feet , solid core ) - ali srebrna zica iz Kine .... mislim koja je shansa da je odgovarajuce cistoce pa jos jeftina ?

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam ja nameru da to uzimam, nego mi bilo zanimljivo jer nisam nikad video takvo rešenje. A ta žica može biti i aluminijumska, mislim iste je boje. :smesna:

PS

A može i da procuri, šta onda?

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zmijskim, čime drugim. :D  Inače to stvarno postoji, čak je i patentirano.

PATENTS.GOOGLE.COM

The invention belongs to the field of animal oil extractive techniques, and particularly provides a snake oil refining method. The method includes the following steps: step 1, heating and refining the raw material of adipose tissue of snakes to obtain refinery liquor, and filtering the refinery liquor while the refinery liquor is hot to obtain filter liquor as main sake oil...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad cu da impregniram pamucne pertle mashinskim mazivom, gurnem bakarnu zicu iz oranzade i da zapecem u rerni na 200c - kad stavim snake skin i plasticine konektore iz kanibalisticke radnje - ima da se prodaje k'o ludo na epay.

:hihihihi:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo se vi zezajte, to je mnogo korisna stvar, Kinezi to prave bog te pita otkad. Greota stavljati u kablove. :smesna:

WWW.ORGANICFACTS.NET

Snake oil benefits include relief from arthritic pain, healthy skin and hair, stronger immune system, improved heart health, & increased cognitive function among others.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Imam pitanje vezano za kablove za vufer.

Dakle aktivni vufer "svs1000 pro" dolazi na supotni zid u odnosu na zamisljeni "audio reck", kad se sve provuce kroz zid, duzina kablova dodje cirka oko 10m malo i jače.

Treba mi predlog, savet za ozicenje, koji kabal na tu duzinu da radi posao, bez da se bubreg prodaje... :)

Vufer trenutno radi na line level ulaze, negde bih ga tako i ostavio...

ima i Speaker level.

ako sam na pogresnom mestu molim vas prebacite ....

 

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...