Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

tanja zica - manje smetnji - lakse manipulisati geometrijom - da stavis 6 kvadrata i da hoces da ispostujes geometriju treba ti 10cm dielektrika

bolji materijal - bolja provodljivost

bolja geometrija - manje smetnji - manje induktivnosti

kapacitivnost je lakse kontrolisati sa tankom zicom

provodljivost je ista na tako malom nivou signala sa debelom i tankom zicom od istog materijala

tanku zicu mozes da stavis i aural harmony, a debelu mozes priustiti samo VDH - jbg

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izbor zice za ic - materijal koji mozes sebi da priustis. precnik koji mozes da uklopis u zeljenu geometriju.

vidi Miko, da pravis IC od 6 mm2 i da napravis bar pristojnu geometriju ima da bude debeo 5-10cm. i svirace sranje jer je sranje materijal

kad napravis to, eto uporedimo sa IC koji cu da naporavim od 0.1mm zice i ptfe cevcica, sve da kosta 30 eura sa konektorima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, NIXIE reče

Ja sam probao 4x4mm2 za zvučnike, obična žica licnasta  Zaječarska čija li je već. Ma ne valja to ničemu. Onaj Orange Turski to ubija samo tako.

Ma ja ne diram ništa ovako kako je... Ništa što sam čuo bilo gde ne svira ovako i zato ni ne diram. U odnosu na šta poboljšanje... Neki imaginarni sistem....

Budalaština:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Narandžasti možeš da dobiješ na probu, 2x4,5mm2 (2kom. 4x2x0,8mm+0,8mm) dužine oko 2,5m. Solid core ili krupno licnasti, kako se uzme, samo što je svaka licna obaška izolovana. Može da bidne i bolji i gori od tog što imaš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ama zvučnički ne skidam... Jedino USB kabl mogu da menjam.

Plašim se da napišem od čega ovo ovako sad svira bolje. I koliko košta.

Mada cena nema veze sa ukusom i kvalitetom.

Kad pustiš muziku i kreneš da plačeš i ne možeš da se zaustaviš - to je dobar sistem. I to mi se upravo događa. Dalje nema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

35 minutes ago, Mikorist said:

Ama zvučnički ne skidam... Jedino USB kabl mogu da menjam.

Plašim se da napišem od čega ovo ovako sad svira bolje. I koliko košta.

Mada cena nema veze sa ukusom i kvalitetom.

Kad pustiš muziku i kreneš da plačeš i ne možeš da se zaustaviš - to je dobar sistem. I to mi se upravo događa. Dalje nema.

ma ja sam krenuo plakati jos od prvog vagona (od onda kad sam ti poslao Dorsete, da ostanu u familiji)

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...