Jump to content

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, Mikorist said:

Boles... još su stari kablovi unutra sa daske :buehehe:

Miko, ovaj Miko, upao ti neki kečap, il džem od jagoda u kutiju :sarcastic_hand:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 4 minuta, Mentok reče

Miko, ovaj Miko, upao ti neki kečap, il džem od jagoda u kutiju :sarcastic_hand:

izolaciona farba... ću da je skinem kad se vrne ovamo.. ;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
19 minutes ago, Leonardo said:

:happy64: Zmaj je rođen ;)

Pa kako to bas na danasnji dan se radjaju sve sami zmajevi :D 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Miko samo da znaš, svi elementi su prošli dekontaminaciju, dekoronizaciju, depilaciju.

Pomazani i poškropljeni uljem i vodicom iz Tumana, da odagnamo nepovoljne uticaje  zvezdanih maglina i ravnozemaljskih blagoglagoljivaca.

Turaj žice koliko ti drago, a možeš planirati vertikalno poletanje i sletanje kod mene sutra u neko pristojno vreme.  

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
4 minutes ago, Leonardo said:

Miko samo da znaš, svi elementi su prošli dekontaminaciju, dekoronizaciju, depilaciju.

Pomazani i poškropljeni uljem i vodicom iz Tumana, da odagnamo nepovoljne uticaje  zvezdanih maglina i ravnozemaljskih blagoglagoljivaca.

Turaj žice koliko ti drago, a možeš planirati vertikalno poletanje i sletanje kod mene sutra u neko pristojno vreme.  

depilacija i pomazanje su za svaku pohvalu, ali ipak oprezno pri preuzimanju, saturn i pluton su još blizu jedan drugom, a i čitam po novinama da nam se neke strane službe motaju po državi :ph34r: situacija je de-li-ka-tna

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ono jes... ovo liči na crnu kutiju od Spejs Šatla :buehehe:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Te motajuće službe Mi5 i ostalu buraniju, smo eliminisali korišćenjem šarafa Mi3, Mi4 i Mi6 rostfraj (da ne rečem inox). Sve anti magnetik.

Plemeniti Alu  AlSi0,8, da se dobije specifična nijansa paljenog titana a ne ona primitivo natur elox :msn-rofl:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
27 minutes ago, Leonardo said:

Dekontaminacija.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kak transformatorji so izhod i od kude te?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...