Jump to content

Harman Kardon 430


Bujodrag

Preporučeni Komentari

Prodajem Starog Harija za sto evra. Slušam ga već dva dana i radi ali treba mu deoxit čišćenje i verovatno ozbiljna zamena elektrolita i tako tih malih ljudi unutra a pretpostavljam da svi vi ovde imate znanje i sredstva da to lako uradite.

Evo oglasa na KP  

https://www.kupujemprodajem.com//audio/pojacala/harman-kardon-430/oglas/99007144

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, doubleM said:

Nisam verovao da ćeš ga ikad prodati.

 

Pa stoji već deset godina na ormanu, stvarno mi ne treba a napisao sam u oglasu da hoću da kupim stan u Londonu. Stanovi su skupi tamo a para na paru ide, kažu. Od nečega moram početi  :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Doktor said:

'de si Bujo, kad' ćemo da izudaramo neku pivkanu ? 

Naravno, i da preslušamo, po ne znam koji put, Kenterberijance i utvrdimo gradivo. Valja se. :thumbsup:

:BeerMugCheers:

znaš da sam uvek na istom mestu, svrati kad god ti odgovara   :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znam. Okej je ali nije nešto, kasniji modeli iz te serije su bili bolji svi redom do onog odličnog i velikog PM 665. Tada je Harman Kardon bio odličan. 

Posle je Harman International pokupovao skoro sve moguće firme i JBL i svašta još i postali su klasični hajp prevaranti 

 

Ovaj PM 620 sam kupio za možda 100 jura, ne sećam se i onaj tuner za neki kikiriki. Ćale nema audiofilske aspiracije, gleda TV i sluša radio. Njemu je sve to super dovoljno

Ja nikada nisam imao televizor a jedini daljinski upravljač u mon životu je onaj za klimu  ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je l' neko od vas prolazi možda blizu Vukovog spomenika (tu živim) pa da mi donese malo Deoxit spreja da očistim potove i prekidače na Harmnu? Šuškaju povremeno a glupo mi je da dajem 2500 dinara za nešto što ću vrlo malo  upotrebiti jednom u životu 

Možda baš tada budem pravio nešto kao ovo danas, sa dinstanim šampinjonima i dimljenim papalinama  :wub: ....

 

cgftxcH.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...