Jump to content

Lenco L-75/Pickering XSV3000


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz.svima

Na prodaju servisiran Lenco L-75,u manje vise originalnom stanju,jedina razlika sto su v blokovi stavljeni bronzani,i sto je poklopac za njega zamenjen varijantom Audio Technica (nema potrebe za onu motku sto sluzi za podbadanje,kulturno se otvara i stoji poklopac otvoren a la recimo technics 1200/1210..sarke su adekvatne za ovaj poklopac,omogucuje po potrebi lako skidanje samog poklopca)..rupe koje su bile sa strane za prihvatanje stare "motke" su kulturno zalepljene/furnirane....RCA stekeri na kraju kabla,funkcionalno sve 100%,sasija nije nakrivljena kako zna da bude kod nekih primeraka  od stisnutih/iztegnutih opruga....

Zvucnica Pickering XSV3000 (identicno Stanton 881),sa novom retipovanom iglom MicroLine,nude,aluminium,sa promenjenim vesanjem,sa nekih max 50-60 sati upotrebe..retipovabnje je radjeno 2015-te,ali nakon usviravanja,to je stajalo neupotrebljavano.Retipovanje radjeno od proverenog strucnjaka,imam zapisnik..

Lenco L-75,fixno 150 eura (ide kopija sablona za stelovanje zvucnice,kao i fabricki stroboskop,imam i neki kao rezervni shell,al nije kompletan/odlomljen jedan pin,treba lemiti i nema fingerlift,unutrasnji deo za

prihvatanje zvucnice je ispravan)

Pickering XSV3000,fixno 100 eura (samo telo bez igle oko 80-100 US po jebajevini ako je bez igle,svojevremeno sam samo zamensku iglu platio 200 eura)

Ambalazu nemam ni za jedno ni za drugo,moguca je neka dostava do recimo SU ili BG,u zavisnosti kako moj drugar bude imao prevoz na tu stranu kao spediter

Ostalo na PM

Hvala

IMG_4162.JPG

IMG_4163.JPG

IMG_4164.JPG

IMG_4165.JPG

IMG_4161.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 6 minuta, Zen Mod reče

korektna drugarska cena

 

:cheers: 



Cijena je super. Svoj Lenco sam platio vise (takodjer kompletan i sa utezima i novim V-blokovima), a Pickering XSV samo tijelo sam iz Italije kupio za 150 €.
Dakle, navali narode! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Pchelac reče

Idpajoupershun, stavljas me na muke gadne sa ovom cenom, primamljivo, a ubice me zenche...?

Ja ću da se samoubijem (na ženinu Radost)! Eh!:aloofandbored10:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, Zen Mod said:

ajd kupujte to, manite se zena

dace Gazda jos po 100E, eto resenja.....

 

 

kabaljeros neka ti prica ... pusti gazdu ... no oli sto cinjet :D

 

Paja sto si sad smislio te ovo ode na dobos :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, krca44 reče

Imas pm

 

odgovorio....

Gram je prodat,ostaje Pickering XSV3000...

pre 39 minuta, revox reče

 

Paja sto si sad smislio te ovo ode na dobos :)

nista pametnog,ukapirao samo da zvucnice koje trosim sad vec ne spadaju u kategoriju sveta voda,i nece im pasti kruna sa glave ako se poslusa i neka slabija ploca...obezbedio jos jedan shell,pa ako se bas moralo,moci ce se i tako.....

B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 časa, zerowaf reče

Ja sam zainteresiran za iglu ako je to to što tražim. :)o

okej,molim zakljucati,izgleda da su obe spravice nasle adekvatne vlasnike,i da ce uzivati u njima...hvala svima ostalima na lepim recima/podrsci :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...