Jump to content

HBO GO i Sony PS4 Pro u Srb - problem

Preporučeni Komentari

hardwerski znam da sigurno nije problem, nego samo kontempliram na temu software zavrzlama

no, i to recimo da smo sigurni da nije problem

ene, sto napisah, manje vise prva dva reda sto napisah su domundj za tvoju situaciju, ostalo su restlovi nekih mojih razmisljanja u zadnjih godinu dana (Kalif namesto Kalifa- da kupim android box i turim na Samsung Smart), al na kraju svakog razmisljanja dodjem do istog zakljucka - toliko retko koristim ekran da mi je smor i razmisljati o tome

skidam serije i filmove, da bi ih brisao nepogledane posle par meseci :dash1:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Od 12:00 stalno zauzeto.

Presavijem tabak i onako bez ikakve nade da ce doci odgovor poslah na njihovu email adresu.

Evo i pisanija :

photo?spsize=80X80&fallback_url=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%2Fdh%2Fap%2Fsocial%2Fprofile%2Fprofile_a64.png&alphatar_photo=true&appId=YMailNorrin&badge=false&appId=YMailNorrin

Sun, May 31 at 1:23 PM

Poštovani Sxxxxx,

Hvala Vam što ste kontaktirali HBO GO korisničku podršku.

Izvinjavamo se zbog ove greškeJuče smo imali tehnički problem i došlo je do generalne greške na HBO GO aplikaciji kod svih korisnikaNaš tehnički tim radi na rešavanju problemaočekujemo da u najkraćem mogućem roku bude otklonjen. 

Još jednom se izvinjavamo zbog ove greškei zahvaljujemo na strpljenju.

Srdačno,

HBO GO Korisnički Servis

Tel: 0800 500 805

Email: [email protected]

From: xxxxxxxxxxxxx
Sent: Sun May 31 2020 12:56:30 GMT+0200 (Central European Summer Time)
To: [email protected]
Subject: HBO GO i Sony PS4 Pro - problem
Postovani,
od pre meseci sam uzeo HBO GO paket preko Vaseg sajta koji uredno placam.
korisnicko ime/email : 

Koristim na konzoli PS4 Pro i Mac Air laptopu.
Sve je radilo bez vecih problema do pre par dana kada se slike TV serija i filmova nisu prikazivale momentalno, bili su prazni okviri, da bi se potom pojavilo.
Od juce se ne mogu logovati preko konzole.
Aplikacija krene, pojavi se HBO GO logo, onda ona dva koncentricna kruga, nestane HBO logo, ostanu u sredini ekrana krugovi koji se vrte, a progam se ne otvara.
Pokusavao sam sa deinstalaciom HBO app, ponovo instalacijom, restartovao u vise navrata, ali problem nije resen.
Moj provajder je SBB i nisam zeleo da uzimam preko njih HBO GO jer mi je ovo sa direktnom pretplatom preko HBO sajta, jer mi tako vise odgovara,

Ovo bi bilo ukratko.

Pozdrav,
S....... M.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sada im stopujem vreme da vidim kada ce i da li ce resiti ovaj kvar. 
:Viannen_loungelizard:
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...