Jump to content

Pomoc oko kupovine zvucnika do 150 evra


Mariccc

Preporučeni Komentari

Zamena basa je loš znak, zvučnici su možda zloupotrebljavani a možda su samo bili mehanički oštećeni pa je zamenio oba zvog vizuelnog efekta. Plus teško se nalaze ti basići, pregledao ebay, nema nigde.  Zvučnici su 4oma što se baš i ne slaže sa pojačalima koja su na raspolaganju.

Za 150 eur kad se kupe bilo koji  stari zvučnici, sledi im zamena dotrajalih elektolita u skretnici za početak, ako je sve ostalo (vešanje, ,ferofluid) ispravno. Ako nije, eto dodatnih troškova, pa cena naraste barem još toliko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ova tema pokazuje da je kupovina zvučnika od 150 evra - rastegljiv termin.

Zakucaš se na 150 - pa stigneš do 300. Pa onda nisu više podnostojeći - pa jesu - pa nisu... Pa onda opet ne znaš šta ćeš....

I na kraju završiš (kao ja) sa slušalicama od 150 evra. I to su zvučnici da se ne lažemo  :thumbsup:

I to FR - bez skretnice - HIGH-END :smesna:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50 minutes ago, Mikorist said:

I na kraju završiš (kao ja) sa slušalicama od 150 evra. I to su zvučnici da se ne lažemo  :thumbsup:

I to FR - bez skretnice - HIGH-END :smesna:

 

Jos ako je neko klempav, besplatna terapija ispravljanja usiju :)

p.s Samo se salim, nemam nameru nikog da uvredim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim, na diyaudio si forumu a niko ti nije predložio da napraviš nešto. Evo ja bih (iz iskustva naravno) predložio ovo: https://www.diyaudio.rs/topic/9617-visaton-w-by-vladac-aka-wlm-la-scala-aka-alex-edition-a-posle-i-možda-nešto-drugo/

Uklapa se materijal tačno u oko 150e, možda čak i sa novim drajverima (da se izbunare na KP).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mariccc said:

Verovatno cu i tako uraditi. Mozda cak i uzmem bookshelf, pa napravim neke stalke za njih. Ali opet bi neke sa malo vise basa.:rolleyes:

Mani se basa i nebasa, traži nešto sa malo više muzike :)

Ja bih za 150€ tražio male polovne bukšelfe. Bez da kamenje u bubregu pomera. Ili ovo što @Aleks predlaže.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Mani se basa i nebasa, traži nešto sa malo više muzike :)

Ja bih za 150€ tražio male polovne bukšelfe. Bez da kamenje u bubregu pomera. Ili ovo što @Aleks predlaže.

ja mogu da pomognem u oba slucaja.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/22/2020 at 4:30 PM, Doktor said:

^

Bolje - definitivno. :laugh1tooht:

Doduse ne Aiwa mini liniju, ali Toshiba Aurex bi bila potaman.

Samo je treba pronaci za "kikiriki" pare. ;)

 

 

aurex-microsystem.jpg

Imam ja Aiwine mini mono blokove , P 30 nije to nikakav kikiriki .Power consumtion je 240 w po monobloku i finih 70 w pa ti vidi .Naravno u BTL spoju .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...