Jump to content

Akumulatorska bušilica


NIXIE

Preporučeni Komentari

Preporuka za aku busilicu iz Lidla,za 3500din nema bolje

Dugo traje baterija,puni se za kratko vreme,jaka je

Skida joj se futer,a na osovinu pasuju nastavci za srafljenje,tako da moze blizu da se pridje mestu srafljenja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima lošiji model da se nađe malo jeftinije, pitao sam prodavca da li se alat kupljen kod njih može registrovati na zvaničnom BOSCH sajtu. Ako ne može, nije original. Opasno je kupiti danas, ima ovakvih Bosch i za 30-40eur novih da se nađe na KP. 

https://www.kupujemprodajem.com//alati-i-orudja/elektricni-aku-alati/bosch-akumulatorska-busilica-gsr-120li-2-li-baterije/oglas/78803814?filter_id=617063654

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj kum već godinama ima Bosch neku zelenu, puno radi sa tim i nema nikakvih problema. Cena je bila dobra isto. Sad još malo razmišljam, našao sam sve ovlašćene prodavce cene su ekstra šarene za istu stvar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Ima lošiji model da se nađe malo jeftinije, pitao sam prodavca da li se alat kupljen kod njih može registrovati na zvaničnom BOSCH sajtu. Ako ne može, nije original. Opasno je kupiti danas, ima ovakvih Bosch i za 30-40eur novih da se nađe na KP. 

https://www.kupujemprodajem.com//alati-i-orudja/elektricni-aku-alati/bosch-akumulatorska-busilica-gsr-120li-2-li-baterije/oglas/78803814?filter_id=617063654

Taj ni ne izgleda kao na slici na Bosch sajtu. Ime tih istočnjačkih kopija jako mnogo na KP. Cena je svakako alarm...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I treba da je skupo, koji andrak vise vozite te strokulje dizle :D 

Samo da muntate i jeftinu voznju da aplicirate...e nema, njemac nema nafte, ali ima metode da krajcuje pare sitnim ribicama koje bi da ucare :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 14 minuta, vladd reče

I treba da je skupo, koji andrak vise vozite te strokulje dizle :D

18 godina dizel i ne odustajem barem još dve, toliko će izdržati HP pumpa, dizne i turbina sigurno. Već sam navikao na miris i ukus.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema dima dok ne stisnem baš krvnički, motor je bolji nego nov. Pored Obrenovca i Kostolca, loženja najlošijeg uglja, mokrih drva, zapaljenih deponija, paljenja rastinja i grejanja na motorno ulje, sve ostalo je 5%.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...