Jump to content
Zen Mod

Guja011, fantom, legenda autoputeva i vojvodjanskih lenija

Preporučeni Komentari

Što se ne javi da si stigo?

Baš si pederlažov :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
57 minutes ago, Zen Mod said:

e ovo sa rutavim bilo najgore :smesna:

ce te smaram sutra, sad odmaraj

Sprdaj se ti ... al to ko guba ne moz ga skinut bez benzinom (zippo)

Gujo dobro dosao ... sad polako 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Rekao bih da bi trebalo da se spoje tri thread-a: onaj sa lemilicu, onaj sa burgiju i ovaj sa Guju pa da se dobije, ako je, ikako, moguće, potpuna slika. Gujo, ne odmarajte, to je zavera, da Vas oslabe i umrtve. Zato n(ij)esu davali 'ranu i vodu da se čini da to tako mora. Svi palčevi stisnuti samo taj tantal, šta li je, da izdrži... S TENT-a ga skinuli, polovnog, samo da ga ne oštetiše dok ga skidaše. Sunce mu kalaisano.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

baš su me izdresirali na rano ustajanje.

zaboravih da se zahvalim svima sa ovih 2 lista poruka, ono jesam dobro, malko i drma sujeta, jbg.

(meni da se desi, meni? ko da sam zgazio u g..)

ipak neutralni zaključak tamošnje struke kaže masan, masan, premasan.

meso u aut, nema do daljnjeg , samo riba 1 nedeljno uz napomenu "šaran i som nisu riba".

pa onda biciš ili šetnje pešaka. biciš nemam ( 2 kom totalno rasturena) a patike dobrano izbušene varnicama brusilice

eo ZASto mi nabacije da imaju jeftine patike u lidlu, eto razloga za šetnju.

cigare nisam još od nedelje zapalio, nekako se držim, karakter na probi..

što se tiče kremice za rute, ja sam sa njive ošo na operaciju

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
3 minutes ago, guja011 said:

. . . 

meso u aut, nema do daljnjeg , samo riba 1 nedeljno uz napomenu "šaran i som nisu riba".

. . . 

Hint - ribe "hladnih" mora : skuša, bakalar ( bez jetre ! ), naročito sardele i girice !

Imaš gore na pijaci nekoliko ribarnica, pa četvrt kile girica u fišek i - udri !  

Ne dozvoli da ti puno posole girice. 

Živeo ! :BeerMugCheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, guja011 said:

eo ZASto mi nabacije da imaju jeftine patike u lidlu, eto razloga za šetnju.

Imaš dobre tike u Decathlon-u za nevelike novce.

Znači kad dođem u goste sledeći put umesto "Tigrića" grickamo celer ;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Doktor said:

Hint - ribe "hladnih" mora : skuša, bakalar ( bez jetre ! ), naročito sardele i girice !

Imaš gore na pijaci nekoliko ribarnica, pa četvrt kile girica u fišek i - udri !  

Ne dozvoli da ti puno posole girice. 

Živeo ! :BeerMugCheers:

'Oću i ja, što bi rek'o moj mlađi unuk, a i stariji, 'ajde. Što to(ga) nema tamo „kod nas“...?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 minutes ago, zika said:

'Oću i ja, što bi rek'o moj mlađi unuk, a i stariji, 'ajde. Što to(ga) nema tamo „kod nas“...?

Čuj nema. :)

https://www.planplus.rs/adresar/vracar/ribarnice

A možda najbolje ako će se i zasesti, već pominjana Ribolovaćka priča. :thumbsup:

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g294472-d9555675-Reviews-Ribolovacka_Prica-Belgrade.html

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Moram da pogledam, kako u onih desetak minuta kol'ko oko 7 pobegnem na doručak, da to obuhvatim. Hvala.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
33 minutes ago, Doktor said:

E, pa satom zgradom sam ras'o, Bižići, ja gled'o sa prozora i 'ranio mačke na garage (prva rečenica mi je bila: ma(ma) da(j) ma(ci) am) u kojoj je bio milicionerov Opel. Malo mi je dalje, sada, od posle a i otvaraju kada sam ja, već, pregladneo... ;) Ja sam na poslu od 6do13... ;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 minute ago, zika said:

E, pa satom zgradom sam ras'o, Bižići, ja gled'o sa prozora i 'ranio mačke na garage u kojoj je bio milicionerov Opel. Malo mi je dalje, sada, od posle a i otvaraju kada sam ja, već, pregladneo... ;) Ja sam na poslu od 6do13... ;)

Bižići . . . .  milicionerov Opel ? :hmmm:

Imaju li oni neke veze sa onim likvidiranim policajcem Bižićem ispred starog Merkatora ?

https://www.kurir.rs/crna-hronika/2939193/smrt-inspektora-miroslava-bizica-bio-je-kauboj-koji-je-obozavao-kriminalce-i-apsolutni-autoritet-u-podzemlju-na-kraju-ponizen-i-osudjen-kao-neki-saner

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 minute ago, Doktor said:

Bižići . . . .  milicionerov Opel ? :hmmm:

Imaju li oni neke veze sa onim likvidiranim policajcem Bižićem ispred starog Merkatora ?

https://www.kurir.rs/crna-hronika/2939193/smrt-inspektora-miroslava-bizica-bio-je-kauboj-koji-je-obozavao-kriminalce-i-apsolutni-autoritet-u-podzemlju-na-kraju-ponizen-i-osudjen-kao-neki-saner

Ne, da ja znam, u mom pisaniju to je stara porodica koja je imala više zgrada u toj i Topolskoj ulici. Milicioner je bio... „sustanar“... Reč je o kraju 50ih i početku 60ih.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Veliki pozdrav za veliklog svajsera Guju.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Najlepse zelje u buducnosti za forumskog selebritija Guja011-u.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...