Jump to content

problem sa SBB ruterom

Woland

Preporučeni Komentari

Ljudi hvala na detaljima ali...

Ne razumem se toliko u termine kao vi...umem da uradim u podesavanjima ono sto mi se kaze.

Necu da pristupam USB HDDu na ruteru spolja vec sa svog kompa koji je na istoj mrezi.

To sto se jednom pojavio ne znam ni sam kako sam uspeo i posle toga zabagovao i komp i mreza i nema ga vise. Mislim da sam uspeo nakon resetovanja gateway i kompa pa prvo sto sam uradio da ukucam ip adresu ftp-a u mapiranje diska i pustilo me dalje i tu zabolo.

Imam SBB internet i taj ruter, nije optika niti mogu da uzimam drugi. Sto se tiče SBB-a mogu da im tražim određene stvari koje su "izvodljive" jer mi rođak radi kod njih.

Znači imam potrebu da pristupim sa svog laptopa tom hardu koji se nalazi na ruteru samo da bi u slučaju da zatreba mogao da povučem te snimke. Ništa drugo.

Hvala vam svima.

Podeli na ovim sajtovima

Sve jedno što nije optika. Treba ti kablovski uređaj  koji nema WiFi  odnosno UNIFI. Dovoljno je jedan ili dva njih da se zakače na UNIFI spolja  i možeš da se po**reš na WiFi pristup. Pogotovo ako imaš jedan ili dva (više) telefona uz laptop....Taj Tehnikolor ne može više od 5 WiFi konekcija da izdrži a da se ne zaglupi.

.

Podeli na ovim sajtovima

Imam Wifi ruter CGA2121.... UNIWIFI je disable-ovan.

Imam nakacena dva moba, kamericu, svetlo, i preciscivac vazduha :)

Da li bi bilo resenje da kupim neki ruter sa USB NAS funkcijom, iskljucim WiFi na SBBovom ruteru i povezem ga preko LAN-a i onda sa njega dalje radim?

Danima sve vec mučim.

Hvala

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...