Jump to content
Woland

problem sa SBB ruterom

Preporučeni Komentari

Ja sam kolege u SBB-u od 2006 godine, jos kad se placalo po utrosenom, imam EON FULL paket 150/45 i nikada ni jedan problem, svi portovi sem smtp i imap su otvoreni i to je to. Imao sam probleme sa cisco ruterima koje su kineske kopije, sbb ih je uvaljivao neko vreme ali sada imam ubee home gateway i to lepo radi. Koristim samo 5ghz wifi a 2.4 ugasen. Doduse zivim u centru. Sbb ima free zonu u uscu protok 200/200 i toliko izvlacim na telefonu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Od sinoć se popravili malo su bolji, sa ovako slabim pingom brzina mora da bude minimum preko 200 da bi normalno otvarao stranice , ali meni i dalje treba samo internet..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Evo internet na WI-FI oko 8m od rutera, ruter je njihov nije moj.

image.thumb.png.4932701b3a1dd7c45fcf2ed399133e73.png

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da  je MTS ponudio novu akciiu 1 godinu dana džabe za nove korisnike sa optikom. Ugovor sa SBB-om mi ističe u oktobru,u  mojoj zgradi postoji optika tako da ću najverovatnije da probam neki box. Pitanja:

1.Da li su u promotivnom periodu uključene sve usluge i max  brzine bez obzira koji paket uzeli ili se to odma odredjuje u stratu u zavisnosti od izabranog paketa?

2. Koji paket uzeti Tv retko gledam, fiksni telefon gotovo da i ne koristim, znači samo internet a to ne postoji kao zasebna usluga?

P.S.

Nadam se da bi trebalo da i konkurencija odgovori sa boljim uslovima i nižim cenama a sve u cilju zadovoljnijih trošača:rolleyes:

Ovo je neki prosek kod mene u Premium paketu.

IMG_20200916_094348.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

optika je vezana na MTS za TV paket...sto bolji paket to veca brzina... znaci iako ne gledas TV placas TV... ping nemam iznad 2 ms sa cega god da testiram ... brzina ide cak veca od 400Mbps - od 400-420 u pikovima......nikad prekid nije bio. u smislu pucanja konekcije....

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ok. Hvala Miko,godinu dana besplatno je stvarno ponuda koju je teško odbiti.

Tek sad videh da ima i druga tema pa ako sam omašio ovde, vi prebacite. Pozdrav i svako dobro:rolleyes:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...